Rzeszów - Czwartek, 08.05.2025
Reklama

Pędził przez Tarnobrzeg 138 km/h. Interweniowała grupa SPEED

Dodano:

Fot. KMP Tarnobrzeg
Fot. KMP Tarnobrzeg
TARNOBRZEG. Mandat z wysokości 2500 zł, punkty karne i utrata prawa jazdy na 3 miesiące – to kara jaką poniósł 23-letni kierowca jaguara za brawurową jazdę ulicami Tarnobrzega.
 
Policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED, na ul. Orląt Lwowskich w Tarnobrzegu zatrzymali do kontroli drogowej 23-letniego kierowcę jaguara. Młody kierowca w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, pędził z prędkością z 138 km/h.
 
Za popełnione wykroczenie, 23-letni mieszkaniec gminy Grębów, stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy, został ukarany mandatem w wysokości 2 500 złotych i punktami karnymi.

 
Źródło: KMP Tarnobrzeg
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 852 zakażonych, 272 ozdrowieńców. Zmarło 14 osób [23.10.2020]

PODKARPACIE. Minionej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 852 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Kolejne 272 osoby wyzdrowiały. Zmarło 14 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Marszałek Województwa zakażony koronawirusem

PODKARPACIE. „Z uwagi na kontakt z osobą zakażoną marszałek Władysław Ortyl wykonał test na obecność koronawirusa. Niestety jego wynik był pozytywny.” – poinformował Tomasz Leyko, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Podkarpacie

Kolejna partia środków ochrony osobistej trafi do podkarpackich szpitali

PODKARPACIE. 26 tys. maseczek chirurgicznych, 1 850 przyłbic i 6,5 tys. półmasek ochronnych otrzymają wojewódzkie placówki walczące z pandemią Covid-19. To kolejne unijne wsparcie z Regionalnego Programu Operacyjnego.   

Podkarpacie

Czołowe zderzenie volkswagena z ciężarowym manem na DK19. Nie żyje kierowca osobówki

PODKARPACIE. Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło na DK19 w Targowiskach. W zderzeniu volkswagena z ciężarowym manem, zginął kierowca osobówki.

Podkarpacie

Koronawirus. Rekordowa liczba ozdrowieńców na Podkarpaciu [22.10.2020]

PODKARPACIE. Sanepid podał najnowsze dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. 667 nowych zakażonych na Podkarpaciu. W Rzeszowie 75 przypadków [20.10.2020]

PODKARPACIE. Ostatniej doby koronawirusa potwierdzono u 667 mieszkańców województwa. Wyzdrowiało kolejne 112 osób. Dziś potwierdzono kolejne 14 zgonów.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Przemyśla. Zginęły dwie osoby

PODKARPACIE. Przemyscy policjanci ustalają przyczyny wypadku, do którego doszło wczoraj na obwodnicy Przemyśla. W zderzeniu trzech samochodów zginęła 37-letnia kobieta oraz 71-letni mężczyzna.

Reklama