Rzeszów - Środa, 30.04.2025
Reklama

Zderzenie busa z pociągiem. Dwie osoby nie żyją

Dodano:

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
PODKARPACIE. W Hucie Deręgowskiej, w powiecie niżańskim bus wjechał wprost pod pociąg towarowy. W wypadku zginęły dwie osoby. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora oraz przedstawiciele Państwowej Komisji Badań Wypadków Kolejowych.

Do zdarzenia doszło przed godz. 10:00. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci,  kierujący oplem wjechał na przejazd kolejowy bez zapór, bezpośrednio przed jadący pociąg towarowy relacji Gołochów-Hrubieszów.

W wyniku zderzenia zginęły dwie osoby. Policjanci ustalają ich tożsamość. 43-letni maszynista był trzeźwy.

Trwa ustalanie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Przyjechała po piwo na stację paliw. Była tak pijana, że miała problem z wyjazdem

PODKARPACIE. 3,5 promila wydmuchała 51-letnia kobieta, która przyjechała na stację benzynową po piwo, a gdy chciała odjechać, nie była w stanie wrzucić biegu. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Alert IMGW. W czwartek burze i silne opady deszczu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia, w związku z burzami jakie spodziewane są w czwartek na Podkarpaciu.

Podkarpacie

„Bieszczadzka ciuchcia” i "Pogórzanin" rozpoczynają sezon turystyczny

PODKARPACIE. W długi weekend majowy Bieszczadzka Kolejka Leśna ponownie wyruszy na tory rozpoczynając nowy sezon turystyczny. Kursy realizowane będą do końca października.

Podkarpacie

Alert IMGW dla Podkarpacia. W piątek burze, grad i trąby powietrzne

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I i II stopnia w związku z burzami jakie prognozowane są w piątek, 18 kwietnia na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Mosty w Domaradzu i Jurowcach do przebudowy. Będą utrudnienia dla kierowców

PODKARPACIE. Do końca 2025 roku na Podkarpaciu powstaną dwa kolejne mosty - w Domaradzu oraz w Jurowcach. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami.

Podkarpacie

Nowy odcinek drogi krajowej nr 9 na Podkarpaciu. Podpisano umowę

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę z firmą Promost Consulting na prace przygotowawcze dla nowego przebiegu drogi krajowej nr 9, od obwodnicy Nowej Dęby (m. Komorów) do obwodnicy Kolbuszowej....

Reklama