Rzeszów - Niedziela, 22.06.2025
Reklama

Pięć osób podtruło się tlenkiem węgla

Dodano:

fot. Archiwum Podkarpackiej Policji
fot. Archiwum Podkarpackiej Policji
JAROSŁAW. Pięć osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala z podejrzeniem podtrucia tlenkiem węgla. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.
 
Sytuacja miała miejsce w sobotę w Jarosławiu. Z ustaleń Policji wynika, że 25-letnia kobieta po godz. 19:00 przyszła odebrać swoje dzieci, które przebywały pod opieką babci. 25-latka zauważyła, że wszyscy obecni w mieszkaniu -  tj. 49-letnia kobieta, dwójka dzieci w wieku 5 i 7 lat oraz dwóch mężczyzn w wieku 24 i 34 lat - źle się czują. Dzieci skarżyły się na bóle głowy oraz brzucha. Kobieta podejrzewała, że przyczyną złego samopoczucia może być tlenek węgla, dlatego powiadomiła służby ratunkowe.  
 
Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy wyprowadzili na zewnątrz wszystkie osoby przebywające w mieszkaniu. Cała piątka została przewieziona do szpitala. Podczas sprawdzania mieszkania, okazało się, że poziom tlenku węgla jest przekroczony.
 
Osoby dorosłe opuściły szpital, natomiast dzieci pozostawiono na obserwację.
 
Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Jarosław
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Kto wyremontuje most w Tryńczy? Zgłosiło się pięciu chętnych

PODKARPACIE. Do końca rok ma zostać wyremontowany most w miejscowości Tryńcza, w ciągu drogi krajowej nr 77. Do przetargu zgłosiło się 5 firm.

Podkarpacie

Koronawirus. 19 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Tyle samo osób wyzdrowiało [28.07.2020]

PODKARPACIE. W dniu dzisiejszym potwierdzono 19 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Tyle samo osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus. Trzy razy więcej wyzdrowień, niż zakażeń. Zmarła kolejna osoba [27.07.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu wyzdrowiało kolejne 18 osób. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 6 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. W szpitalu w Łańcucie zmarł 57-letni mężczyzna.

Podkarpacie

1 sierpnia na Podkarpaciu zabrzmią syreny

PODKARPACIE. W sobotę 1 sierpnia, w 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na Podkarpaciu zabrzmią syreny alarmowe, które zostaną włączone o godzinie 17.00 i będą emitować sygnał ciągły przez jedną minutę.

Podkarpacie

Powodzianie na kolonii

PODKARPACIE. 36 dzieci z rodzin poszkodowanych wskutek czerwcowej powodzi z terenu województwa podkarpackiego wyjechało w sobotę 25 lipca na kolonię do Wisły (woj. śląskie).

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Jabłonicy Polskiej. Dwie osoby zginęły na miejscu

PODKARPACIE. Bmw wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Na miejscu wypadku zginęli kierowca i pasażer auta. Dwie pasażerki trafiły do szpitala.

Podkarpacie

Rusza infolinia w sprawie Polskiego Bonu Turystycznego

Od 24 lipca od godziny 8.00 pod numerem telefonu 22 11 22 111 będzie można uzyskać informacje na temat Polskiego Bonu Turystycznego.

Reklama