Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Pijana matka chciała odebrać dziecko z przedszkola. Miała blisko 3,5 promila

Dodano:

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
PODKARPACIE. Prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie miała 37-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, która przyjechała odebrać z przedszkola swojego syna.

Do zdarzenia doszło w piątek  w jednym z przedszkoli na terenie gminy Radymno. 37-letnia matka przyjechała samochodem odebrać swojego syna. W trakcie rozmowy z pracownicami przedszkola, zachowywała się dziwnie, co wzbudziło ich podejrzenie, że kobieta może znajdować się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Przedszkolanki zgłosiły sprawę na Policję i uniemożliwiły kobiecie odjazd, do czasu przyjazdu policjantów.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 37-latki. Badanie wykazało 3,38 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że kobieta nie posiada uprawnień do kierowania, a samochód którym przyjechała, nie ma aktualnych badań technicznych.

Na miejsce wezwano ojca, który zaopiekował się dzieckiem.

Nieodpowiedzialnej matce grozi do 2 lat pozbawienia wolności. O całej sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny.

 
Źródło: KPP Jarosław
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 700 zakażeń, 15 zgonów [14.12.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 692 nowe przypadki zakażenia COVID-19. Kolejne 762 osoby wyzdrowiały. Zmarło 15 osób.

Podkarpacie

Kolejne inwestycje przeciwpowodziowe na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Zakończyła się budowa ponad 7,5 km wału przeciwpowodziowego rzeki Trześnikówki. Dzięki inwestycji, mieszkańcy gminy Gorzyce i miasta Tarnobrzega zyskali skuteczniejszą ochronę przeciwpowodziową.

Podkarpacie

Wypadek pod Przeworskiem. 3 osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE.Auto z czterema osobami uderzyło w skarpę. 

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy raport zakażeń na Podkarpaciu [13.12.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 305 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Kolejnych 925 osób wyzdrowiało. Zmarła 1 osoba.

Podkarpacie

Sytuacja epidemiczna na Podkarpaciu. "Poważna, ale stabilna"

PODKARPACIE. Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart na wczorajszej konferencji przedstawiła aktualną sytuację epidemiczną w naszym województwie. Za nami szczyt obecnej fali zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 800 nowych zakażeń. Duża liczba zgonów [10.12.2021]

PODKARPACIE.MZ potwierdziło 833 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 1080 osób wyzdrowiało. W wyniku zakażenia COVID-19 zmarły 63 osoby.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [9.12.2021]

PODKARPACIE. Mamy 950 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 810 osób wyzdrowiało. W wyniku zakażenia COVID-19 zmarły 33 osoby – 30 z nich miało choroby współtowarzyszące.

Podkarpacie

900 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 23 osoby [8.12.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 900 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Ostatniej doby odnotowano 23 zgony w wyniku zakażenia koronawirusem, w tym 21 z nich dotyczyło osób z chorobami współistniejącymi.

Reklama