Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

Pijana matka wiozła dwójkę dzieci. Podczas jazdy straciła panowanie nad samochodem

Dodano: 02.04.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
PODKARPACIE. Ponad 2,6 promila alkoholu miała kierująca oplem, która dzisiaj rano przed miejscowością Łowiska wjechała do rowu. 43-letnia kobieta wiozła w aucie dwójkę dzieci w wieku 12 i 3 lat. Kierująca i dzieci trafili do szpitala.

Policjanci pracowali na  miejscu wypadku, do którego doszło dzisiaj przed godz. 9. Ustalili wstępnie, że kierująca oplem, 34-letnia mieszkanka powiatu niżańskiego, jadąc w kierunku Łowiska, straciła panowanie na samochodem i wjechała do przydrożnego rowu.

W aucie z kobietą podróżowała dwójka jej dzieci, 12-letni chłopiec i 3-letnia dziewczynka. Matka i dzieci zostali przewiezieni do szpitala.

Tam okazało się, że 34-latka jest pijana. Badanie wykazało ponad 2,6 promila w jej organizmie. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Kobieta za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na A4. Zginął 83-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Do wypadku doszło na autostradzie A4 w miejscowości Wola Wielka.

Podkarpacie

W weekend wzmożony ruch pojazdów wojskowych na trasie Rzeszów - Nowa Dęba

PODKARPACIE. W nocy z soboty na niedzielę (22 na 23 października br.) z Rzeszowa na poligon w Nowej Dębie wyruszy kolumna pojazdów wojskowych. 

Podkarpacie

Zamówił kilka ton cukru, stracił kilka tysięcy złotych

PODKARPACIE. Mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego padł ofiarą oszusta.

Podkarpacie

Dwa śmiertelne wypadki na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Gwoźnicy Górnej zginął 81-letni motorowerzysta, z kolei w Czudcu renault śmiertelnie potrąciło 64-letnią pieszą.

Podkarpacie

Wypadek w Samoklęskach. Traktor rozpadł się na dwie części, 3 osoby ranne

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci kontrolowali pieszych. Ujawnili 250 wykroczeń

PODKARPACIE. Przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, to najczęstsze wykroczenie jakiego dopuszczali się piesi podczas wczorajszych działań podkarpackiej policji pod hasłem „Widoczny pieszy”.

Podkarpacie

34-latka miała blisko 4 promile. Wiozła autem trzy osoby, w tym dwoje dzieci

PODKARPACIE. 34-letnia mieszkanka gminy Ostrów w powiecie ropczycko-sędziszowskim odpowie za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Podkarpacie

Zderzenie ciężarówki z seatem na DK9 w Chmielowie. 3 osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12:00.

Reklama