Rzeszów - Sobota, 01.11.2025
Reklama

Pijany 18-latek staranował dwa ogrodzenia i uderzył w dom. Dwie osoby zabrano do szpitala

Dodano: 07.03.2019 r.

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów
PODKARPACIE. Kierowca audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w ogrodzenia dwóch posesji, następnie w rosnące tam świerki i zatrzymał się na drewnianym domu. 18-latek, który siedział za kierownicą samochodu, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i był pijany.

We wtorek, przed godz. 21, dyżurny z Lubaczowa otrzymał zgłoszenie, że w Nowym Lublińcu samochód staranował dwa ogrodzenia i uderzył w drewniany dom. Na miejscu policjanci ustalili, że czterech młodych mężczyzn podróżowało samochodem marki audi.

Na łuku drogi kierowca samochodu stracił panowanie nad samochodem, przejechał przez ogrodzenie dwóch sąsiadujących ze sobą posesji, ściął rosnące tam świerki i wbił się w drewniany dom.
Reklama
Jak się okazało 18-letni kierowca audi, nie posiadał uprawnień do kierowania, a badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał on prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo zabrał kluczyki do samochodu, bez zgody właściciela.

Z uwagi na doznane obrażenia kierowca i jeden z pasażerów zostali przewiezieni do szpitala. 18-latek nie potrzebował dalszej hospitalizacji. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj młody mieszkaniec gminy Cieszanów usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w powiecie mieleckim. Nie żyją 3 osoby

PODKARPACIE. Nietrzeźwy kierowca auto-lawety, podczas ucieczki przed policją, uderzył w seata, którym podróżowało trzy osoby. Wszyscy zginęli na miejscu.

Podkarpacie

Wybrano wykonawcę obwodnicy Pilzna

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetarg na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Pilzna w ciągu DK73. W przypadku braku odwołań oraz przedłożenia przesz wykonawcę gwarancji należytego wykonania umowy, możliwe będzie...

Podkarpacie

Kolejny przetarg na przygotowanie rozbudowy DK28 Długie - Sanok

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła drugi przetarg na przygotowanie dokumentacji dla rozbudowy DK28 Długie – Sanok. Poprzedni został unieważniony, ponieważ oferty przekraczały założony budżet.

Podkarpacie

Ogromne pieniądze na modernizację kolei na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Polskie Linie Kolejowe podpisały dwie umowy na modernizację ważnych linii kolejowych na Podkarpaciu. Łączna wartość inwestycji to blisko 2 miliardy złotych.

Podkarpacie

Wybrano wykonawcę obwodnicy Brzostku i Kołaczyc

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetarg na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Brzostku i Kołaczyc w ciągu DK73. Najkorzystniejsza ofertę złożyła spółka PORR.

Podkarpacie

Zakończyły się remonty dwóch mostów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Zakończył się remont mostu przez rz. Trzebośnica w m. Ruda Łańcucka w ciągu DK77 i mostu przez rz. Olszanka w m. Olszany w ciągu DK28.

Podkarpacie

Dwie nowe wystawy czasowe w łańcuckim zamku

ŁAŃCUT. Dwie nowe wystawy czasowe można oglądać w Muzeum – Zamku w Łańcucie. Wystawy znajdują się w Sali Balowej oraz na II piętrze rezydencji. Można je zobaczyć w trakcie zwiedzania ekspozycji.

Podkarpacie

Tragedia nad zalewem w Radymnie. Utonął 37-latek

PODKARPACIE. 37-letni mieszkaniec gminy Radymno został znaleziony martwy przy pomoście nad zalewem ZEK. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności utonięcia mężczyzny.

Reklama