Rzeszów - Czwartek, 19.03.2026
Reklama

Pijany kierowca opla na A4. Jechał całą szerokością jezdni

Dodano: 02.02.2021 r.

fot. Archiwum KPP Łańcut
fot. Archiwum KPP Łańcut
PODKARPACIE. Łańcuccy policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który jechał autostradą A4 mają ponad 1,5 promila alkoholu.

Tuż po północy, z soboty na niedzielę dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o kierującym Oplem, który może znajdować się pod wpływem alkoholu. Jak wynikało z informacji przekazanej przesz innego uczestnika ruchu, kierowca pojazdu jechał całą szerokością jezdni w kierunku Rzeszowa, łańcuckim odcinkiem autostrady A4.

Policjanci szybko namierzyli wskazany pojazd. Za kierownicą opla siedział 46-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna był pijany, badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu.

46-latek odpowie przed sądem. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

 
Źródło: KPP Łańcut
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Powołano instytucje mające dbać o bezpieczeństwo na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, podkarpacki kurator oświaty oraz szefowie służb mundurowych podpisali wczoraj porozumienie powołujące Podkarpacką Unię Bezpieczeństwa i Podkarpacką Radę Bezpieczeństwa przy Wojewodzie Podkarpackim.

Podkarpacie

Kolejny odcinek trasy Via Carpatia oddany do ruchu

PODKARPACIE. Od dzisiaj kierowcy będą mogli korzystać z kolejnego odcinka trasy Via Carpatia.

Podkarpacie

Dwa tragiczne wypadki na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Rakszawie kierujący nissanem najechał na leżącego na jezdni pieszego, który zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. W Jedliczu kierujący renaultem uderzył w betonowy przepust, poniósł śmierć na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [11.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 31 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 69 osób wyzdrowiało. Nie potwierdzono żadnych zgonów.

Podkarpacie

Stracił panowanie nad samochodem i wpadł do rzeki

PODKARPACIE. 19-letni kierowca mazdy, stracił panowanie nad pojazdem i dachował w rzece. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [8.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 72 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. Duży wzrost zakażeń na Podkarpaciu [7.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 130 nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [6.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 89 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Reklama