Rzeszów - Piątek, 20.06.2025
Reklama

Pijany kierowca opla na A4. Jechał całą szerokością jezdni

Dodano:

fot. Archiwum KPP Łańcut
fot. Archiwum KPP Łańcut
PODKARPACIE. Łańcuccy policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który jechał autostradą A4 mają ponad 1,5 promila alkoholu.

Tuż po północy, z soboty na niedzielę dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o kierującym Oplem, który może znajdować się pod wpływem alkoholu. Jak wynikało z informacji przekazanej przesz innego uczestnika ruchu, kierowca pojazdu jechał całą szerokością jezdni w kierunku Rzeszowa, łańcuckim odcinkiem autostrady A4.

Policjanci szybko namierzyli wskazany pojazd. Za kierownicą opla siedział 46-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna był pijany, badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu.

46-latek odpowie przed sądem. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

 
Źródło: KPP Łańcut
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [1.03.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 173 zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu, w tym 18 ponownych zakażeń. Wyzdrowiały 352 osoby. Z powodu chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarły 4 osóby, wyłącznie z powodu Covid-19 zmarły...

Podkarpacie

Zderzenie autobusu z ciężarówką w Manasterzu. 2 osoby ranne

PODKARPACIE. W wypadku ranny został kierowca autobusu oraz jeden z pasażerów.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [28.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia województwo podkarpackie po raz kolejny znalazło się na ostatniej pozycji, pod względem liczby nowych zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Samochód dostawczy śmiertelnie potrącił 59-letniego mężczyznę

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w piątek wieczorem w miejscowości Lipiny w powiecie dębickim.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [25.02.2022]

PODKARPACIE. 248 zakażeń (w tym 26 ponownych) i 11 zgonów w województwie podkarpackim – wynika z najnowszego raportu zakażeń koronawirusem opublikowanego przez Ministerstwo Zdrowia.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu uruchomiono punkty recepcyjne

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim uruchomiono cztery punkty recepcyjne dla uchodźców z Ukrainy. Dodatkowy punkt obsługujący ruch kolejowy powstał na dworcu w Przemyślu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 200 zakażeń, 22 zgony [24.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem. W województwie podkarpackim potwierdzono192 nowe przypadki.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [23.02.2022]

PODKARPACIE. 320 zakażeń (w tym 29 ponownych) i 12 zgonów w województwie podkarpackim – wynika z najnowszego raportu Ministerstwo Zdrowia.

Reklama