Rzeszów - Niedziela, 02.11.2025
Reklama

Pijany kierowca quada potrącił matkę z 14-miesięcznym synem

Dodano: 26.07.2019 r.

fot. KMP Tarnobrzeg
fot. KMP Tarnobrzeg
TARNOBRZEG. 23-letni mieszkaniec Tarnobrzega, kierujący quadem, potrącił rowerzystkę, która w foteliku na kierownicy przewoziła małe dziecko. Pokrzywdzona oraz jej 14-miesięczny synek trafili do szpitala. Okazało się, że kierowca quada był pijany.

Wczoraj przed godz. 21, dyżurny jednostki policji, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na tarnobrzeskim osiedlu Sobów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letni mężczyzna kierujący quadem, wjechał w rowerzystkę, która w foteliku przymocowanyhm do kierownicy roweru, przewoziła 14-miesięczne dziecko.

Policjanci ustalili, że kierowca quada był pijany. Badanie alkomatem wykazało 1,15 promila alkoholu w jego organizmie. 23-latek nie posiadał także aktualnych badań technicznych pojazdu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Pokrzywdzona kobieta oraz jej synek trafili do szpitala w celu ustalenia obrażeń. Postępowanie wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia prowadzi Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w powiecie mieleckim. Nie żyją 3 osoby

PODKARPACIE. Nietrzeźwy kierowca auto-lawety, podczas ucieczki przed policją, uderzył w seata, którym podróżowało trzy osoby. Wszyscy zginęli na miejscu.

Podkarpacie

Wybrano wykonawcę obwodnicy Pilzna

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetarg na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Pilzna w ciągu DK73. W przypadku braku odwołań oraz przedłożenia przesz wykonawcę gwarancji należytego wykonania umowy, możliwe będzie...

Podkarpacie

Kolejny przetarg na przygotowanie rozbudowy DK28 Długie - Sanok

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła drugi przetarg na przygotowanie dokumentacji dla rozbudowy DK28 Długie – Sanok. Poprzedni został unieważniony, ponieważ oferty przekraczały założony budżet.

Podkarpacie

Ogromne pieniądze na modernizację kolei na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Polskie Linie Kolejowe podpisały dwie umowy na modernizację ważnych linii kolejowych na Podkarpaciu. Łączna wartość inwestycji to blisko 2 miliardy złotych.

Podkarpacie

Wybrano wykonawcę obwodnicy Brzostku i Kołaczyc

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetarg na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Brzostku i Kołaczyc w ciągu DK73. Najkorzystniejsza ofertę złożyła spółka PORR.

Podkarpacie

Zakończyły się remonty dwóch mostów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Zakończył się remont mostu przez rz. Trzebośnica w m. Ruda Łańcucka w ciągu DK77 i mostu przez rz. Olszanka w m. Olszany w ciągu DK28.

Podkarpacie

Dwie nowe wystawy czasowe w łańcuckim zamku

ŁAŃCUT. Dwie nowe wystawy czasowe można oglądać w Muzeum – Zamku w Łańcucie. Wystawy znajdują się w Sali Balowej oraz na II piętrze rezydencji. Można je zobaczyć w trakcie zwiedzania ekspozycji.

Podkarpacie

Tragedia nad zalewem w Radymnie. Utonął 37-latek

PODKARPACIE. 37-letni mieszkaniec gminy Radymno został znaleziony martwy przy pomoście nad zalewem ZEK. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności utonięcia mężczyzny.

Reklama