Rzeszów - Sobota, 16.08.2025
Reklama

Pijany kierowca stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Cztery osoby w szpitalu, dwie poważnie ranne

Dodano:

fot. KPP Jasło
fot. KPP Jasło
PODKARPACIE. Na drodze wojewódzkiej nr 993, kierowca osobowej hondy stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował. Do szpitala trafiły cztery osoby jadące hondą. Dwie pasażerki są poważnie ranne.

Do tego dramatycznego wypadku doszło w niedziele o 1.00 w miejscowości Łysa Góra w powiecie jasielskim.

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, jadąc hondą civic w kierunku Nowego Żmigrodu, na prostym odcinku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w betonowy przepust.

Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód wzbił się w powietrze i uderzył w kilka przydrożnych drzew. Podróżujące hondą osoby - dwie kobiety i dwóch mężczyzn, odnieśli obrażenia. Po udzieleniu im niezbędnej pomocy przez zespoły ratownictwa medycznego, zostali przetransportowani do szpitali w Krośnie i Jaśle. Stan dwóch pasażerek samochodu jest bardzo poważny.

Od 19-letniego kierowcy hondy pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Pasażer pojazdu był nietrzeźwy, miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację fotograficzną.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Uwaga, będzie ślisko na Podkarpaciu! IMGW wydało ostrzeżenie

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia, dotyczące opadów marznących, jakie spodziewane są w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 220 nowych zakażeń [29.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 222 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 14 osób, z których 10 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstanie klaster kosmiczny. Podpisano list intencyjny

RZESZÓW. W podrzeszowskiej Jasionce podpisano list intencyjny, który daje zielone światło dla utworzenia klastra kosmicznego w województwie podkarpackim i realizacji projektu Satelitarnego Systemu Obserwacji Ziemi.

Podkarpacie

Koronawirus. Od 1 lutego otwarte galerie handlowe, muzea i galerie sztuki. Nie będzie godzin dla seniorów

POLSKA/PODKARPACIE. Większość obostrzeń obowiązujących do 31 stycznia 2021 r., zostanie przedłużonych do połowy lutego. Od 1 lutego nastąpią jednak zmiany w handlu i kulturze. Znikną również godziny dla seniorów.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Wzrost liczby zakażeń, zmarło 13 osób [28.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [27.01.2021]

PODKARPACIE. Potwierdzono 182 zakażenia, 79 ozdrowieńców, 10 zgonów.

Podkarpacie

100 mln zł na naprawę podkarpackich dróg

PODKARPACIE. 100 mln złotych z rządowych środków przeznaczone zostanie na remont dróg wojewódzkich, które ucierpiały podczas powodzi.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 130 nowych zakażeń na Podkarpaciu [26.01.2021]

​PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 136 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 3 osoby.

Reklama