Rzeszów - Poniedziałek, 29.12.2025
Reklama

Pijany motocyklista na holu

Dodano: 03.08.2020 r.

fot. KPP Nisko
fot. KPP Nisko
PODKARPACIE. Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 42-letni kierowca jednośladu, który był holowany przez audi. Mężczyzna nie miał przy sobie prawo jazdy, a motocykl nie był zarejestrowany i nie posiadał OC.

W weekend niżańscy policjanci prowadzili działa pod kryptonimem „Motocykl”, zwracając szczególną uwagę na kierowców motocykli i motorowerów, którzy łamią przepisy ruchu drogowego.

W ramach akcji, w niedzielę około godz. 19:00, na drodze krajowej nr 19 w Zarzeczu, funkcjonariusze zatrzymali kierującą audi, która holowała motocyklu marki suzuki. Jak się okazało, 42-letni kierowca jednośladu był pijany. Badanie wskazało blisko 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto mężczyzna nie miał przy sobie prawo jazdy, a motocykl nie był zarejestrowany i nie posiadał OC. Kierująca audi była trzeźwa.

Funkcjonariusze uniemożliwili dalszą jazdę motocykliście. Mieszkaniec Zarzecza został przekazany rodzinie.

 
Źródło: KPP Nisko
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na obwodnicy Stalowej Woli wywróciła się cysterna, wycieka paliwo. Utrudnienia potrwają kilka godzin

STALOWA WOLA. Przed godz. 11:00 na drodze krajowej nr 77 w Stalowej Woli przewróciła się cysterna. Na miejscu pracują służby. Droga jest całkowicie zablokowana.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na DK73 w Kołaczycach

PODKARPACIE. Dziś we wczesnych godzinach porannych na odcinku drogi krajowej nr 73 Pilzno - Jasło doszło do tragicznego wypadku. Samochód ciężarowy potrącił pieszego. Mężczyzna nie przeżył.

Podkarpacie

Wypadek na autostradzie A4 w Woli Dalszej. Samochód wypadł z drogi

Do wypadku doszło około godz. 7:30 na odcinku autostrady A4 pomiędzy Łańcutem a Przeworskiem, na wysokości Woli Dalszej. Ranne zostały dwie osoby.

Podkarpacie

Wypadek na DK 73 w Brzostku. Wprowadzono ruch wahadłowy

PODKARPACIE. Trzy pojazdy zderzyły się na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Brzostek w powiecie dębickim. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Nowoczesne autobusy wożą już pasażerów na liniach MKS [ZDJĘCIA]

PODKARPACIE. 23 nowoczesne autobusy zasilane sprężonym gazem ziemnym zasiliły tabor Związku Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa”. Część nowych pojazdów wyjechało już w trasy.

Podkarpacie

Kolejny krok do budowy drogi łączącej woj. świętokrzyskie i podkarpackie

PODKARPACIE.Jest decyzja środowiskowa (DŚU) dla odcinka drogi ekspresowej S74. To kolejny krok w kierunku realizacji inwestycji łączącej dwa województwa.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Medyce. Bus potrącił 44-latka, mężczyzna nie przeżył

PODKARPACIE. Policjanci z przemyskiej komendy pracują nad wyjaśnieniem przyczyn wypadku, do którego doszło w Medyce. 44-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez busa.

Reklama