Rzeszów - Wtorek, 11.11.2025
Reklama

Pobili taksówkarza, bo nie chciał zabrać psa

Dodano: 16.11.2020 r.

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
PODKARPACIE. 41-letni taksówkarz z Krosna został brutalnie pobity przez trzy osoby - dwóch mężczyzn i kobietę. Powodem agresji była odmowa przewozu dużego psa. Sprawcy pobicia trafili do aresztu.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 20:00 na ul. Ordynackiej w Krośnie. Jak wstępnie ustalili policjanci, 41-letni taksówkarz został zaatakowany przez trzy osoby – dwóch mężczyzn i kobietę - po tym jak odmówił wprowadzenia do wnętrza samochodu dużego psa. Mężczyzna był bity pięściami i kopany po całym ciele. Po chwili sprawcy oddalili się z miejsca zdarzenia. 41-letni poszkodowany z obrażeniami trafił do szpitala.

Policjantom szybko udało się ustalić i zatrzymać sprawców. To 55-letni i 27-letni mężczyźni oraz 29-letnia kobieta. Wszyscy są mieszkańcami Krosna i przed zdarzeniem wspólnie spożywali alkohol. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 
Źródło: fot. KMP Krosno
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [20.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia. Ile zakażeń na Podkarpaciu? [19.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Burze na Podkarpaciu. Ponad 280 interwencji strażaków

PODKARPACIE. 282 razy interweniowali w niedzielę podkarpaccy strażacy po burzach jakie przeszły nad naszym regionem. Na szczęście nikt nie został ranny.

Podkarpacie

4-latek wypadł z okna na pierwszym piętrze. Śmigłowiec LPR zabrał go do szpitala

PODKARPACIE. 4-letni chłopiec wypadł z mieszkania na pierwszym piętrze. Ranne dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [16.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

93-latek na skuterze zderzył się z ciężarówką - zginął na miejscu

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło dziś rano w miejscowości Pruchnik w powiecie jarosławskim. 93-letek kierujący skuterem zderzył się z samochodem ciężarowym. Mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 8 zakażeń, 6 zgonów [15.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń. Województwo podkarpackie znalazło się na czwartym miejscu pod względem liczby nowych przypadków.

Podkarpacie

Koronawirus. 2 zakażenia na Podkarpaciu. Brak zgonów [14.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 2 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 2 osoby.

Reklama