Rzeszów - Czwartek, 06.11.2025
Reklama

Pobili taksówkarza, bo nie chciał zabrać psa

Dodano: 16.11.2020 r.

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
PODKARPACIE. 41-letni taksówkarz z Krosna został brutalnie pobity przez trzy osoby - dwóch mężczyzn i kobietę. Powodem agresji była odmowa przewozu dużego psa. Sprawcy pobicia trafili do aresztu.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 20:00 na ul. Ordynackiej w Krośnie. Jak wstępnie ustalili policjanci, 41-letni taksówkarz został zaatakowany przez trzy osoby – dwóch mężczyzn i kobietę - po tym jak odmówił wprowadzenia do wnętrza samochodu dużego psa. Mężczyzna był bity pięściami i kopany po całym ciele. Po chwili sprawcy oddalili się z miejsca zdarzenia. 41-letni poszkodowany z obrażeniami trafił do szpitala.

Policjantom szybko udało się ustalić i zatrzymać sprawców. To 55-letni i 27-letni mężczyźni oraz 29-letnia kobieta. Wszyscy są mieszkańcami Krosna i przed zdarzeniem wspólnie spożywali alkohol. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 
Źródło: fot. KMP Krosno
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Podkarpacka Kolej Aglomeracyjna. 14 nowych przystanków i szybka kolej na lotnisko w Jasionce

PODKARPACIE. Postępują prace PKP Polskich Linii kolejowych S.A. przy realizacji inwestycji w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Babicy. Ciężarówka potrąciła pieszego

PODKARPACIE. Dziś w nocy w Babicy, kierowca ciężarowej scani potrącił mężczyznę. Niestety życia pieszego nie udało się uratować.

Podkarpacie

Kolejne inwestycje kolejowe na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Przemyślu powstanie dodatkowy przystanek, w Medyce nowy peron, a w Żurawicy przejście podziemne.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Małówce. Nie żyje 1 osoba

PODKARPACIE. 42-letnia kobieta zginęła w wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Małówka w powiecie strzyżowskim. Zderzyły się tam ford transit i toyota auris.

Podkarpacie

Alert IMGW! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w południowej części województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Największe ogólnopolskie bezpłatne warsztaty programistyczne "Koduj z Gigantami" już za nami

W bezpłatnych zajęciach 12. już edycji wydarzenia wzięło udział ponad 35 000 osób.

Podkarpacie

"Trzeźwy weekend" na Podkarpaciu: ponad 35 tys. kontroli, 62 zatrzymania

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci zatrzymali 62 kierujących, którzy wsiedli za kółko, mimo wypitego wcześniej alkoholu. To wynik wzmożonych kontroli w ramach działań "Trzeźwy weekend". W ciągu trzech dni skontrolowano ponad 35 tys. kierowców.

Podkarpacie

Tragiczny pożar domu w Dąbrowicy. Nie żyje kobieta

PODKARPACIE. 65-letnia kobieta zginęła w pożarze domu w miejscowości Dąbrowica w powiecie niżańskim. Przyczyny pojawienia się ognia nie są jeszcze znane.

Reklama