Rzeszów - Wtorek, 22.07.2025
Reklama

Podczas kontroli znaleziono 80 tabletek ekstazy i amfetaminę. Kolejne 150 tabletek miał w domu

Dodano:

fot. KPP Mielec
fot. KPP Mielec
MIELEC. Trzech mężczyzn odpowie za posiadanie narkotyków. Zostali oni zatrzymani podczas kontroli drogowej w Złotnikach. W czasie interwencji i podczas przeszukań, policjanci zabezpieczyli ponad 200 tabletek ekstazy i amfetaminę.

Mieleccy policjanci podjęli interwencję wobec kierującego skodą fabią. Powodem kontroli drogowej był brak wymaganych przepisami świateł. W pojeździe jechało trzech mężczyzn - 30 i 28-letni mieszkańcy gminy Czermin oraz 28-latek z Mielca. U każdego z nich policjanci zabezpieczyli narkotyki.

Mielczanin miał przy sobie 80 podejrzanych tabletek. Tester narkotykowy potwierdził, że jest to ekstazy. 28-letni mieszkaniec gminy Czermin miał przy sobie kilka woreczków z białym proszkiem. Tester wskazał, że prawdopodobnie jest to amfetamina. Kolejny miał przy sobie również ekstazy.
Reklama
Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Podczas przeszukań w ich domach, u mieszkańca Mielca policjanci zabezpieczyli kolejne 150 tabletek ekstazy. Zabezpieczone narkotyki zostały przekazane do laboratorium kryminalistycznego do badań. Od 30-letniego kierowcy skody została zabezpieczona krew do badań, które wyjaśnią, czy nie był pod wpływem narkotyków.

Policjanci przedstawili zarzuty posiadania narkotyków zatrzymanym. Wszyscy przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 800 zakażeń. Duża liczba wyzdrowień i zgonów [20.11.2020]

PODKARPACIE. 840 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 1 279 osób, zmarło 53 osoby.

Podkarpacie

Nowe ogniska koronawirusa na Podkarpaciu

PODKAPRACIE. Jak informuje sanepid, obecnie na terenie województwa podkarpackiego występuje siedem ognisk koronawirusa. Największe to DPS w miejscowości Ruda w gminie Sędziszów Małopolski.

Podkarpacie

MotoMikołajki 2020. Podkarpaccy motocykliści odwiedzą 5 domów dziecka

PODKARPACIE. W tym roku do akcji dołączył Dom Dziecka w Nowej Grobki k. Lubaczowa, który potrzebuje „każdego rodzaju pomocy”.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1200 ozdrowieńców. Nowe zakażenia i zgony [19.11.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o 1 096 nowych zakażeniach na Podkarpaciu. Wyzdrowiało kolejne 1253 osoby. Zmarło 51 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Podpisano umowę na budowę obwodnicy Narola

PODKARPACIE. „Za dwa lata pojedziemy nową obwodnicą Narola” – zapowiedział marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl podczas podpisania umowy z wykonawcą inwestycji.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zgonów od początku pandemii [18.11.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatnich 24 godzin potwierdzono 777 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Kolejne wsparcie dla podkarpackich szpitali na walkę z Covid-19

PODKARPACIE. 76 respiratorów i 83 kardiomonitory trafiło do podkarpackich szpitali. To kolejne wsparcie z Agencji Rezerw Materiałowych.

Podkarpacie

11-latek potrącony przez samochód. Śmigłowiec zabrał go do szpitala w Rzeszowie

PODKARPACIE. Obrażenia 11-latka nie zagrażają jego życiu.

Reklama