Rzeszów - Poniedziałek, 23.06.2025
Reklama

Podkarpaccy policjanci skontrolowali ponad 1300 kierowców

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
Podkarpacka Policja podsumowała akcję „Prędkość”. Skontrolowano ponad 1300 kierowców. Niektórym zatrzymano prawo jazdy.

Zakończyły się ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Prowadzona wczoraj akacja miała na celu wyegzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości. Podkarpaccy policjanci skontrolowali 1361 kierowców. Ujawnili 772 przypadki przekroczeń dozwolonej prędkości, za przekroczenie prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym zatrzymali 21 praw jazdy.
 
Policja przypomina, że przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym skutkuje zatrzymaniem prawa jazdy na 3 miesiące.



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Dachowanie w Dzierdziówce. Nie żyje 48-latek

PODKARPACIE. Trwa ustalanie okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę, w Dzierdziówce. W zdarzeniu śmierć poniósł 48-letni kierowca peugeota.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [17.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 7 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 11 osób.

Podkarpacie

7 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zero zgonów [16.06.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Podkarpacie

Tragedia w Brzeźnicy. 23-latka wjechała pod pociąg. Zginęła na miejscu

PODKARPACIE. Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w Brzeźnicy. 23-letnia kobieta wjechała autem przed nadjeżdżający pociąg. Zginęła na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [15.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Tragiczny pożar domu w Brzyskach. Nie żyje 53-letni właściciel

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają przyczyny pożaru domu w miejscowości Brzyska w powiecie jasielskim. W pożarze zginął 53-letni właściciel.

Podkarpacie

17 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zero zgonów [11.06.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [10.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 11 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 15 osób.

Reklama