Rzeszów - Czwartek, 19.06.2025
Reklama

Podkarpaccy policjanci skontrolowali ponad 1300 kierowców

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
Podkarpacka Policja podsumowała akcję „Prędkość”. Skontrolowano ponad 1300 kierowców. Niektórym zatrzymano prawo jazdy.

Zakończyły się ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Prowadzona wczoraj akacja miała na celu wyegzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości. Podkarpaccy policjanci skontrolowali 1361 kierowców. Ujawnili 772 przypadki przekroczeń dozwolonej prędkości, za przekroczenie prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym zatrzymali 21 praw jazdy.
 
Policja przypomina, że przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym skutkuje zatrzymaniem prawa jazdy na 3 miesiące.



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Niebezpieczne zderzenie dwóch pojazdów. Do szpitala trafiła kobieta z dziećmi w wieku 4 i 6 lat

PODKARPACIE. W wyniku zderzenia volkswagena z iveco do szpitala została przewieziona kobieta z dwójką dzieci, w wieku 4 i 6 lat.

Podkarpacie

Wmurowano akt erekcyjny pod budowę posterunku policji

ZAGÓRZ. 24 września br. odbyła się ceremonia podpisania dokumentu i wmurowania symbolicznej kapsuły pod nową siedzibę posterunku Policji w Zagórzu.

Podkarpacie

Polskie nazwy miast na znakach drogowych

PODKARPACIE. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury nazwy miast położonych w sąsiednich państwach będą podawane na znakach drogowych w języku polskim i w języku oryginalnym.

Podkarpacie

Trwa remont na zamku w Łańcucie. Prace odbywają się w Oranżerii i Ujeżdżalni [FOTO]

ŁAŃCUT. Muzeum-Zamek w Łańcucie realizuje dwa wielomilionowe projekty, dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu spada liczba przechodni i porad lekarskich

PODKARPACIE. Na koniec 2018 roku w województwie podkarpackim funkcjonowało 1721 placówek ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, w tym 1229 przychodni i 492 praktyki lekarskie.

Podkarpacie

Otwarto nowy most na Wisłoku

W miejscowości Czarna koło Łańcuta oddano do użytku nowy most na Wisłoku, który zastąpił starą przeprawę. Poprzednia konstrukcja miała ograniczony tonaż i nie odpowiadała obowiązującym normom i potrzebom transportowym.

Podkarpacie

Otwarto nowe Centrum Medyczne z pawilonem diagnostyczno-zabiegowym

ŁAŃCUT. Nowoczesny pawilon diagnostyczno- zabiegowy w Łańcucie to kolejna inwestycja w podkarpackiej służbie zdrowia.

Reklama