Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

"Podkarpacie. Będziesz pod wrażeniem" - ruszyła nowa kampania promująca województwo

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
PODKARPACIE. Krakowska Agencja Reklamowa MDI Group stworzyła nową kampanię promującą Podkarpacie.  

Województwo podkarpackie rozpoczęło ogólnopolską kampanię promującą turystyczne i gospodarcze walory regionu wśród polskich turystów i potencjalnych inwestorów.

Głównym celem nowej kampanii jest pokazanie województwa podkarpackiego jako atrakcyjnego miejsca do inwestycji, jak również podkreślenie atrakcyjności turystycznej regionu.

Kampania ma pokazać region, który stawiając na czyste, ekologiczne i innowacyjne technologie, staje się najlepszym miejscem do życia, pracy i odpoczynku. Ważnym aspektem jest również zachęcenie grupy docelowej do skorzystania z bogatej oferty Podkarpacia: turystycznej, inwestycyjnej, gospodarczej, edukacyjnej i kulturalnej.
Reklama
W swojej formie kampania nawiązuje do coraz bardziej popularnego trendu turystyki wrażeń. Jej esencją są komunikaty przefiltrowane przez ludzkie emocje i indywidualny odbiór danego miejsca, tworzące serie unikatowych doświadczeń. Nawiązuje do niej hasło kampanii, czyli bazująca na nazwie województwa obietnica „Będziesz pod wrażeniem”. Przekaz spotów ukazuje indywidualny odbiór atrakcji Podkarpacia, przefiltrowany przez emocje i wspomnienia występujących w nich bohaterów.
 




 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [9.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 30 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarły 2 osoby [8.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [7.06.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Wypadek w Bieszczadach. Awionetka uderzyła w drzewo. 3 osoby ranne

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj około godz. 17:30 w Żernicy Wyżnej w Bieszczadach. Awionetka podczas lądowania uderzyła w drzewo. Trzy osoby zostały ranne.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstanie najdłuższy w Europie tor testowy dla kolei magnetycznej

PODKARPACIE. W Nowej Sarzynie na Podkarpaciu, powstanie 750-metrowy tor, na którym będzie testowana nowoczesna technologia magrail. Będzie to najdłuższy tego typu tor w Europie. Prace rozpoczną się jeszcze latem tego roku.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [2.06.2021]

PODKARPACIE. 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i tyle samo zgonów na Podkarpaciu – wynika z najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [1.06.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 10 zakażeń, 0 zgonów [31.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Reklama