Rzeszów - Piątek, 16.05.2025
Reklama

"Podkarpacie. Będziesz pod wrażeniem" - ruszyła nowa kampania promująca województwo

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
PODKARPACIE. Krakowska Agencja Reklamowa MDI Group stworzyła nową kampanię promującą Podkarpacie.  

Województwo podkarpackie rozpoczęło ogólnopolską kampanię promującą turystyczne i gospodarcze walory regionu wśród polskich turystów i potencjalnych inwestorów.

Głównym celem nowej kampanii jest pokazanie województwa podkarpackiego jako atrakcyjnego miejsca do inwestycji, jak również podkreślenie atrakcyjności turystycznej regionu.

Kampania ma pokazać region, który stawiając na czyste, ekologiczne i innowacyjne technologie, staje się najlepszym miejscem do życia, pracy i odpoczynku. Ważnym aspektem jest również zachęcenie grupy docelowej do skorzystania z bogatej oferty Podkarpacia: turystycznej, inwestycyjnej, gospodarczej, edukacyjnej i kulturalnej.
Reklama
W swojej formie kampania nawiązuje do coraz bardziej popularnego trendu turystyki wrażeń. Jej esencją są komunikaty przefiltrowane przez ludzkie emocje i indywidualny odbiór danego miejsca, tworzące serie unikatowych doświadczeń. Nawiązuje do niej hasło kampanii, czyli bazująca na nazwie województwa obietnica „Będziesz pod wrażeniem”. Przekaz spotów ukazuje indywidualny odbiór atrakcji Podkarpacia, przefiltrowany przez emocje i wspomnienia występujących w nich bohaterów.
 




 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

63-letni kierowca miał 7 promili! Jazdę oplem zakończył w rowie

PODKARPACIE. Dodatkowo okazało się, że 63-latek nie ma prawa jazdy i jest objęty sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych, a samochód którym kierował, nie posiada aktualnych badań technicznych.

Podkarpacie

Pijany kierowca dachował na obwodnicy Mielca

PODKARPACIE. Mieleccy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na obwodnicy Mielca. 

Podkarpacie

Wjechał w przystanek autobusowy i śmiertelnie potrącił kobietę

PRZEMYŚL. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Przemyślu. 66-letnia kobieta potrącona przez mitsubishi na przystanku autobusowym zmarła w szpitalu.

Podkarpacie

W święta więcej policyjnych patroli na drogach Podkarpacia

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci rozpoczynają wzmożone działania na drogach województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Podkarpacka Kolej Aglomeracyjna. 14 nowych przystanków i szybka kolej na lotnisko w Jasionce

PODKARPACIE. Postępują prace PKP Polskich Linii kolejowych S.A. przy realizacji inwestycji w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Babicy. Ciężarówka potrąciła pieszego

PODKARPACIE. Dziś w nocy w Babicy, kierowca ciężarowej scani potrącił mężczyznę. Niestety życia pieszego nie udało się uratować.

Podkarpacie

Kolejne inwestycje kolejowe na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Przemyślu powstanie dodatkowy przystanek, w Medyce nowy peron, a w Żurawicy przejście podziemne.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Małówce. Nie żyje 1 osoba

PODKARPACIE. 42-letnia kobieta zginęła w wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Małówka w powiecie strzyżowskim. Zderzyły się tam ford transit i toyota auris.

Reklama