Rzeszów - Niedziela, 22.06.2025
Reklama

Podpisano umowę na remont mostu w Tryńczy

Dodano:

fot. GDDKiA Rzeszów
fot. GDDKiA Rzeszów
Podpisano umowę na zaprojektowanie i remont mostu przez rzekę Wisłok w miejscowości Tryńcza w ciągu DK77.

Wykonawcą inwestycji będzie firma Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o., która zwyciężyła w przetargu. Koszt inwestycji ponad 1,9 mln zł. Zgodnie z umową pracę mają być zakończone w listopadzie br.

Zaplanowane roboty mają charakter odtworzeniowy i nie zmienią istniejących parametrów obiektu. Zadaniem wykonawcy będzie, m.in. wyremontowanie chodników po obu stronach przeprawy, naprawa deformacji powstałych w wyniku uderzeń samochodów oraz naprawa  uszkodzeń powłok antykorozyjnych stalowej konstrukcji nośnej i łożysk oraz uszkodzeń podpór.

Celem tych prac jest zabezpieczenie mostu, pozwalające na bezpieczne użytkowanie do czasu jego przebudowy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. 11 przypadków zakażenia [16.03.2020]

PODKARPACIE. Potwierdzono dwa nowe przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV2 na Podkarpaciu. 

Podkarpacie

Szósty przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Sześć osób zakażonych koronawirusem, 1139 pod nadzorem, blisko 400 w kwarantannie domowej – tak wygląda aktualna sytuacja w związku z koronawirusem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Dwa nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Polsce u kolejnych siedmiu osób potwierdzono zakażenie koronawirusem. Dwie z nich są z Podkarpacia.

Podkarpacie

Rajd Rzeszowiak przełożony

W związku z aktualna sytuacja epidemiologiczną, organizatorzy Rajdu Rzeszowiak zdecydowali o jego przełożeniu na inny termin. Nowy termin zawodów zostanie podany tak szybko jak to będzie możliwe.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [12.03.2020]

PODKARPACIE. 3 osoby zakażone koronawirusem, 607 osób pod nadzorem, 146 w kwarantannie domowej, 12 hospitalizowanych...

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW. Silnie powieje na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało komunikat o silnych wiatrach, które wystąpią dziś w 10 powiatach na terenie województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [11.03.2020]

Jedna osoba zakażona koronawirusem, 422 osoby pod nadzorem, 93 w kwarantannie domowej, 11 hospitalizowanych...

Podkarpacie

3 przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

RZESZÓW. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Wśród zakażonych są dwie osoby z Podkarpacia.

Reklama