Rzeszów - Poniedziałek, 25.08.2025
Reklama

Podsumowanie akcji „Znicz 2019”. 11 wypadków oraz 38 nietrzeźwych kierowców

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci wstępnie podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach naszego regionu podczas akcji „Znicz 2019”. Było bezpieczniej niż w poprzednim roku.

Podczas czterodniowej akcji "Znicz 2019", na podkarpackich drogach odnotowano 11 wypadków, to o 14 mniej niż w roku ubiegłym (w 2018 roku - 25), w których 12 osób zostało rannych.  Niestety nie obyło się bez tych najtragiczniejszych zdarzeń. Podczas prowadzonych działań na naszych drogach zginęła 1 osoba (trzy osoby w ubiegłym roku).

Jak ustalili funkcjonariusze, 65-letni kierowca autobusu, jadąc w kierunku Głogowa Małopolskiego, potrącił pieszego. 19-letni obywatel Mołdawii w wyniku doznanych obrażeń zmarł. Kierujący autobusem był trzeźwy.

 
  czwartek, 31.10.2019 piątek, 1.11.2019 sobota, 2.11.2019 niedziela, 3.11.2019 podsumowanie
Wypadki 4 3 1 3 11
Ranni 4 3 2 3 12
Ofiary śmiertelne 1 0 0 0 1
Nietrzeźwi 4 10 10 14 38
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Burze z gradem i gwałtowny wzrost stanów wód na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Dziś na terenie województwa podkarpackiego obowiązuje ostrzeżenie 2 stopnia o możliwych burzach z gradem oraz wzroście stanów wód.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 500 przypadków na Podkarpaciu. Dziś 19 nowych [17.06.2020]

PODKARPACIE. Dziś potwierdzono 19 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Podkarpackie uzdrowiska wznawiają działalność

PODKARPACIE. Warunkiem przyjęcia na leczenie jest negatywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Podkarpacie

Kolejne środki ochrony osobistej dla podkarpackich szpitali i placówek medycznych

PODKARPACIE. Zakupiono kolejna partię kombinezonów ochronnych oraz środków do dezynfekcji dla podkarpackich szpitali i placówek medycznych oraz opiekuńczych.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Podkarpacie

24-letnia kobieta dachowała i uderzyła w dom

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśnią okoliczności zdarzenia do którego doszło dziś rano w Raniżowie. 24-letnia kobieta kierująca samochodem, dachowała a następnie uderzyła w dom. Kobieta trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. 13 nowych przypadków na Podkarpaciu, w tym 2 w Rzeszowie [16.06.2020]

PODKARPACIE. Dziś potwierdzono 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Łącznie jest ich 485. Wyzdrowiały 2 kolejne osoby.

Podkarpacie

Koronawirus. 14 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [15.06.2020]

PODKARPACIE. Do tej pory potwierdzono 472 przypadki zakażenia koronawirusem.

Reklama