Rzeszów - Sobota, 28.06.2025
Reklama

Pojazd prowadzony przez 17-latka dachował. Nastolatek trafił do szpitala

Dodano:

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
PODKARPACIE. Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności dachowania volkswagena, do którego doszło wczoraj na terenie gminy Markowa. Pojazd prowadził 17-latek, który nie miał uprawnień do kierowania. Ranny trafił do szpitala.

10 lutego przed godz. 21, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o dachowaniu pojazdu w miejscowości Tarnawka. Jak ustalili policjanci, od strony powiatu przeworskiego w kierunku centrum wsi, volkswagenem jechał 17-letni mieszkaniec gminy Markowa oraz jego o rok młodsza koleżanka.

Pomimo braku prawa jazdy, to właśnie młody mężczyzna kierował samochodem. Na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Tam samochód dachował.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Kierujący volkswagen trafił do szpitala. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Pasażerka nie odniosła poważniejszych obrażeń.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na stacji kolejowej w Mielcu powstanie dodatkowe przejście pod torami

MIELEC. Nowe przejście połączy osiedla, znajdujące się po przeciwległych stronach stacji i zapewni pieszym wygodną komunikację pod torami.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [13.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 44 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 40 zakażeń na Podkarpaciu, zmarły 2 osoby [8.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 45 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 6 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch ciężarówek i busa na DK9 w Nowej Dębie

NOWA DĘBA. W wypadku ucierpiał 23-letni kierowca samochodu ciężarowego.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! W piątek silny wiatr na Podkarpaciu. Możliwe również burze

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym silnym wiatrem i możliwymi burzami na Podkarpaci

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [7.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 41 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 2 ponowne zakażenia. Zmarły 3 osoby.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszego w powicie niżańskim

PODKARPACIE. Niżańscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Bielińcu w powiecie niżańskim. 

Podkarpacie

Wiosenna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 23 kwietnia 2022 r. na terenie całego województwa rozpocznie się wiosenna akcja szczepień przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących.

Reklama