Rzeszów - Poniedziałek, 23.06.2025
Reklama

Policyjna eskorta chorej kobiety do szpitala

Dodano:

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
PODKARPACIE. Funkcjonariusze jarosławskiej drogówki - mł. asp. Dariusz Jucha i sierż. szt. Andrzej Musz - pilotowali do szpitala samochód, w którym była przewożona kobieta z podejrzeniem zawału serca. Dzięki interwencji policjantów, kobieta szybko trafiła pod opiekę lekarzy.  

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę po godz. 14:00. Podczas kontroli kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość, do policjantów podjechał samochód, z którego wybiegł mężczyzna i poinformował funkcjonariuszy, że wiezie do szpitala swoją 64-letnią matkę, z podejrzeniem zawału serca.

Ze względu na poważny stan zdrowia kobiety, policjanci podjęli szybką decyzję o pilotażu samochodu z chorą do szpitala, a o eskorcie powiadomili oficera dyżurnego.

Policyjna eskorta umożliwiła kierowcy sprawne i bezpieczne dotarcie do placówki medycznej, gdzie jego chora matka uzyskała pomoc specjalistów.

 
Źródło: KPP Jarosław
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1100 nowych zakażeń, duża liczba zgonów [26.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1177 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 56 osób (49 miało choroby współistniejące).

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zakażeń IV fali [25.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1229 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim – najwięcej od 3 kwietnia br. 

Podkarpacie

Ponad 1000 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 14 osób [24.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1058 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Widełce. Nie żyje 79-letnia kobieta

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Widełce.

Podkarpacie

Pijany na autostradzie A4. Uszkodzone barierki i dwa auta

PODKARPACIE. Dwa uszkodzone samochody i 15 zniszczonych barierek energochłonnych to bilans jazdy autostradą A4 pijanego kierowcy ciężarówki. Mężczyzna odpowie też za kierowanie autem bez wymaganych uprawnień i pomimo sądowego zakazu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 876 zakażeń, 20 zgonów [23.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 876 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 728 osób wyzdrowiało. W wyniku zakażenia COVID-19 zmarło 20 osób, w tym 19 z nich miało...

Podkarpacie

Ekogala w grudniu w G2A Arena

RZESZÓW. XV Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości – EKOGALA odbędą się 11-12 grudnia w podrzeszowskiej G2A Arena. Tegoroczna edycja przebiegać będzie w formie hybrydowej. Trwa rejestracja wystawców.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [22.11.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 377 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Kolejnych 676 osób wyzdrowiało. Ostatniej doby nie odnotowano zgonów w wyniku zakażenia koronawirusem.

Reklama