Rzeszów - Piątek, 07.11.2025
Reklama

Ponad 20 mln zł na wiadukt nad linią kolejową Dębica-Mielec-Tarnobrzeg

Dodano: 03.04.2019 r.

fot. GDDKiA
fot. GDDKiA
PODKARPACIE. Podpisana została umowa na budowę wiaduktu nad linią kolejową Dębica – Mielec – Tarnobrzeg i drogą powiatową nr 1113R w ciągu drogi krajowej nr 9.

Roboty zrealizuje Konsorcjum: INTOP Tarnobrzeg Sp. z o.o. i PBDiM Sp. z o.o. z Mińska Mazowieckiego za kwotę brutto 20 280 187,38 zł w terminie do 15 lipca 2020 r. 

Przedmiotem zamówienia jest budowa wiaduktu nad linią kolejową Dębica – Mielec – Tarnobrzeg i drogą powiatową nr 1113R Stale – Chmielów - Dąbrowica w ciągu drogi krajowej nr 9 Radom – Rzeszów w km 130+556 wraz z rozbiórką istniejącego wiaduktu, budową i rozbiórką objazdu tymczasowego, przebudową dojazdów i odcinka drogi powiatowej nr 1113R Stale – Chmielów - Dąbrowica oraz przebudową urządzeń uzbrojenia terenu.
Reklama
Zamówienie obejmuje:
 
  • budowę objazdu tymczasowego,
  • rozbiórkę istniejącego wiaduktu,
  • budowę wiaduktu stałego wraz z dojazdami do wiaduktu,
  • rozbiórkę objazdu tymczasowego,
  • zabezpieczenie i przebudowę urządzeń infrastruktury technicznej. 

Zakres prac koniecznych do wykonania w 2019 roku obejmuje wykonanie objazdu tymczasowego (do 4 miesięcy od daty podpisania umowy), rozebranie istniejącego wiaduktu i budowa nowego wiaduktu w zakresie wykonania fundamentów i podpór.

Natomiast zakres prac pozostałych do wykonania w 2020 roku obejmuje kontynuację robót budowlanych przy wiadukcie stałym i dojazdach, rozbiórkę objazdu tymczasowego oraz roboty wykończeniowe i przyobiektowe wraz z rekultywacją terenu.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Alert IMGW! Silny wiatr i burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie drugiego stopnia w związku z prognozowanym silnym wiatrem na terenie całego województwa podkarpackiego. Spodziewane są również burze.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 600 zakażeń, 20 zgonów [16.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 617 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu, w tym 85 ponownych zakażeń. 

Podkarpacie

Kolejny odcinek Via Carpatia w realizacji. Powstanie ponad kilometrowa estakada

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na projekt i budowę drogi ekspresowej S19 na odcinku Babica – Jawornik.

Podkarpacie

Podkarpacka policja podsumowała „Trzeźwy poranek”. Skontrolowano ponad 28 tys. kierowców

PODKARPACIE. Zakończyły się dwudniowe działania policjantów na podkarpackich drogach, mające na celu eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. 

Podkarpacie

Dworzec kolejowy Stalowa Wola Rozwadów zostanie przebudowany

PODKARPACIE. Głównym celem przebudowy dwroca jest przywrócenie historycznego piękna elewacji budynku i podniesienie standardu obsługi podróżnych. 

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [15.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia, województwo podkarpackie znalazło się na przedostatniej pozycji pod względem liczby nowych zakażeń w kraju.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Tuszymie. Szynobus potrącił pieszego

PODKARPACIE. W Tuszymie w powiecie mieleckim szynobus potrącił pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu. Policja ustala jego tożsamość.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [14.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 308 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu, w tym 25 ponownych zakażeń. Wyzdrowiało 1481 osób. Nie odnotowano zgonów.  

Reklama