Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

Ponad 250 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 8 osób [23.02.2021]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach w województwie podkarpackim.

W porannym raporcie potwierdzono 253 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. 6 osób zmarło na choroby współistniejące z Covid-19, a 2 osoby wyłącznie z powodu Covid-19. Łącznie potwierdzono 8 przypadków śmiertelnych.  
 
Wyzdrowiało kolejne 155 osób. Do 8472 wzrosła liczba mieszkańców województwa przebywających na kwarantannie. Wykonano 1780 testów, w tym 310 z wynikiem pozytywnym.

W szpitalach województwa dostępnych 1543 „łóżka covidowe”, z których 587 jest wolne. Dla najciężej chorych przygotowanych jest 157 respiratorów, z których 93 jest obecnie zajęte.
Reklama
Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 0
brzozowski 18
dębicki 12
jarosławski 4
jasielski 3
kolbuszowski 12
krośnieński 16
leżajski 1
lubaczowski 6
łańcucki 3
mielecki 13
niżański 7
przemyski 0
przeworski 6
ropczycko-sędziszowski 4
rzeszowski 28
sanocki 18
stalowowolski 10
strzyżowski 2
tarnobrzeski 3
leski 5
Krosno 12
Przemyśl 7
Rzeszów 47
Tarnobrzeg 14


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 115 zakażeń, 22 zgony [6.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Najnowszy raport zakażeń na Podkarpaciu [5.05.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 111 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Burze, deszcz i wiatr nawet 80 km/h na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia, w związku z prognozowanymi burzami w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 106 nowych zakażeń, 10 zgonów [2.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwa Zdrowia poinformowało o 106 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 281 osób.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 30 osób [30.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwa Zdrowia opublikowało aktualy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. 

Podkarpacie

Obwodnica Łańcuta gotowa w 70 procentach

PODKARPACIE. Inwestycja warta ponad 115 mln zł ma być gotowa we wrześniu br.

Podkarpacie

Rusza wiosenna akcja szczepienia lisów

PODKARPACIE. Od soboty na terenie całego województwa rozpocznie się wiosenna akcja szczepień przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących.

Reklama