Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Ponad 600 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Brak zgonów [17.01.2022]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 613 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych. Wyzdrowiało 648 osób.
 
Nowe przypadki wg powiatów:
 
bieszczadzki 3
brzozowski 15
dębicki 27
jarosławski 31
jasielski 38
kolbuszowski 23
krośnieński 19
leżajski 13
lubaczowski 8
łańcucki 21
mielecki 24
niżański 22
przemyski 23
przeworski 33
ropczycko-sędziszowski 16
rzeszowski 72
sanocki 21
stalowowolski 11
strzyżowski 10
tarnobrzeski 10
leski 2
Krosno 13
Przemyśl 15
Rzeszów 133
Tarnobrzeg 10

 
Reklama
W województwie podkarpackim na kwarantannie przebywa obecnie 15970 osób. Wykonano 2965 testów, w tym 707 z wynikiem pozytywnym.

W szpitalach województwa podkarpackiego, pacjenci z Covid-19 zajmują obecnie 1045 łóżek, z 1943 dostępnych.  Dla najcięższych przypadków, dostępnych jest 181 respiratorów, z których zajętych jest obecnie 121.  
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zderzenie motocyklisty z osobówką. W akcji śmigłowiec LPR

Poważnie ranny kierowca jednośladu został przetransportowany do szpitala specjalistycznego w Rzeszowie.

Podkarpacie

Nielegalni imigranci z Bangladeszu zatrzymani w Bieszczadach

Dwóch obywateli Bangladeszu próbowało nielegalnie przekroczyć granicę państwa. Zostali zatrzymani przez Straż Graniczną.

Podkarpacie

Koronawirus. Zmarła pacjentka szpitala w Łańcucie. Dwie osoby wyzdrowiały

PODKARPACIE. Brak nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 1 nowa ofiara śmiertelna, 2 wyzdrowienia.

Podkarpacie

60-letni mężczyzna zginął w pożarze domu

PODKARPACIE. Do pożaru doszło przy ul. Wspólnej w Tarnobrzegu.

Podkarpacie

Koronawirus. Dwa nowe przypadki na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W porannym komunikacie Podkarpacki Inspektor Sanitarny potwierdził dwa  owe przypadki zakażenia koronwirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu uruchomiono punkty "drive thru"

​PODKARPACIE. W czterech podkarpackich miastach powstały punkty „drive thru” dla osób w kwarantannie. Piąty powstanie w Rzeszowie.

Podkarpacie

Budowa S19 na Podkarpaciu. Pomimo pandemii prace trwają

​PODKARPACIE. Prace przy budowie S19 na Podkarpaciu nie zwalniają tempa. Roboty prowadzone są na 5 z 6 odcinków.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 1 nowy przypadek zakażenia, kolejna ofiara śmiertelna

PODKARPACIE. 7 maja w szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia pacjentka.

Reklama