Rzeszów - Niedziela, 25.05.2025
Reklama

Poranny wypadek na DW877 w Biedaczowie. 1 osoba w szpitalu

Dodano: /

fot. KPP w Leżajsku
fot. KPP w Leżajsku

PODKARPACIE. Dziś rano, na DW877 w Biedaczowie zderzyły się dwa samochody. W wypadku ucierpiał 40-letni kierowca, który został przewieziony do szpitala.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku pracują nad ustaleniem przyczyn wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 877 w miejscowości Biedaczów. Jak wstępnie ustalono, 40-letni kierowca Alfa Romeo, jadąc w kierunku Leżajska, zatrzymał się przed poprzedzającym go pojazdem, który skręcał. Jadący za nim 31-letni kierujący Renault Megane nie zachował stosownej ostrożności i najechał na tył Alfy.

40-letni kierowca Alfy doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi.


Źródło: KPP w Leżajsku
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 09.05.2025, godz. 23:38
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [14.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 233 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.  Zmarło kolejne 17 osób.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie 76-latka w powiecie sanockim

PODKARPACIE. 76-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód w miejscowości Prusiek. 

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 230 nowych przypadków na Podkarpaciu [13.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 235 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło kolejne 13 osób.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Mało zakażeń, dużo zgonów [12.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Odnotowano najniższą od dwóch tygodni liczbę nowych przypadków.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 150 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 3 osoby [11.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [7.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport, dotyczący zakażeń koronawirusem SARS-Cov-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Bus wjechał do rowu i uderzył w przepust. 5 osób trafiło do szpitala

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Iwli w powiecie krośnieńskim. Kierowca buda wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w przepust. Pięć osób trafiło do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 650 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [6.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 654 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. 

Reklama