Rzeszów - Sobota, 17.05.2025
Reklama

Poranny wypadek na DW877 w Biedaczowie. 1 osoba w szpitalu

Dodano: /

fot. KPP w Leżajsku
fot. KPP w Leżajsku

PODKARPACIE. Dziś rano, na DW877 w Biedaczowie zderzyły się dwa samochody. W wypadku ucierpiał 40-letni kierowca, który został przewieziony do szpitala.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku pracują nad ustaleniem przyczyn wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 877 w miejscowości Biedaczów. Jak wstępnie ustalono, 40-letni kierowca Alfa Romeo, jadąc w kierunku Leżajska, zatrzymał się przed poprzedzającym go pojazdem, który skręcał. Jadący za nim 31-letni kierujący Renault Megane nie zachował stosownej ostrożności i najechał na tył Alfy.

40-letni kierowca Alfy doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi.


Źródło: KPP w Leżajsku
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 09.05.2025, godz. 23:38
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Największe ogólnopolskie bezpłatne warsztaty programistyczne "Koduj z Gigantami" już za nami

W bezpłatnych zajęciach 12. już edycji wydarzenia wzięło udział ponad 35 000 osób.

Podkarpacie

"Trzeźwy weekend" na Podkarpaciu: ponad 35 tys. kontroli, 62 zatrzymania

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci zatrzymali 62 kierujących, którzy wsiedli za kółko, mimo wypitego wcześniej alkoholu. To wynik wzmożonych kontroli w ramach działań "Trzeźwy weekend". W ciągu trzech dni skontrolowano ponad 35 tys. kierowców.

Podkarpacie

Tragiczny pożar domu w Dąbrowicy. Nie żyje kobieta

PODKARPACIE. 65-letnia kobieta zginęła w pożarze domu w miejscowości Dąbrowica w powiecie niżańskim. Przyczyny pojawienia się ognia nie są jeszcze znane.

Podkarpacie

Atak niedźwiedzia w Bieszczadach. 46-letnia kobieta trafiła do szpitala

PODKARPACIE. 46-letnia mieszkanka Wetliny została zaatakowana przez niedźwiedzia. Zwierzę kilkukrotnie ją pogryzło. Kobieta trafiła do szpitala.

Podkarpacie

4-latek wbiegł pod nadjeżdżający samochód. Trafił do szpitala

PODKARPACIE. 4-letni chłopiec wbiegł wprost pod nadjeżdżający samochód. Ranne dziecko trafiło do szpitala w Rzeszowie.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch busów na podkarpackim odcinku A4. 5 kobiet rannych

PODKARPACIE. Pięć kobiet trafiło do szpitali po zderzeniu dwóch busów pasażerskich na autostradzie A4 w miejscowości Zabłotce na Podkarpaciu. 

Podkarpacie

Nowi funkcjonariusze w szeregach Straży Granicznej na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 58 nowych adeptów dołączyło do grona funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Reklama