Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Poranny wypadek w Kraczkowej. Zablokowana DK 94 w kierunku Rzeszowa

Dodano: /

fot. KPP w Łańcucie
fot. KPP w Łańcucie

KRACZKOWA. Kilkanaście minut po godz. 7:00, na drodze krajowej nr 94, na wysokości stacji paliw w Kraczkowej doszło do zderzenia dwóch fordów. Obrażenia odniosły dwie osoby. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Łańcuccy policjanci, którzy pracują na miejscu zdarzenia, ustali wstępnie okoliczności wypadku. - Kierująca fordem najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z jadącą w kierunku Łańcuta fiestą, następnie pojazdy przemieściły się na pas ruchu w kierunku Rzeszowa – przekazała Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby - kierująca fiestą i jej pasażerka. obydwie został przetransportowane do szpitala.

Obie kierujące fordami były trzeźwe.

Jak informuje policja, obydwa pasy w kierunku Rzeszowa są zablokowane. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 10:00.


Źródło: KPP w Łańcucie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Odnowiona Oranżeria i Ujeżdżalnia w Muzeum - Zamku w Łańcucie dostępna dla turystów

ŁAŃCUT. W Muzeum - Zamku w Łańcucie otwarto Centrum Edukacji Tradycji im. Jana Potockiego.

Podkarpacie

Otwarcie kolejki linowej i ośrodka PKL w Solinie już w lipcu. Znamy cennik

PODKARPACIE. Nowa atrakcja turystyczna w Solinie zostanie otwarta w lipcu. Już wkrótce ruszy rezerwacja biletów na podróż koleją gondolową. Ogłoszono ceny atrakcji w ośrodku PKL.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na torach. Nie żyje 41-latek

PODKARPACIE. 41-letni mężczyzna zginął pod kołami pociągu. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 26 czerwca po godz. 3:00 w miejscowości Tryńcza.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Skołoszynie. Nie żyje 47-latek

PODKARPACIE. W Skołoszynie, na drodze krajowej nr 28, doszło do czołowego zderzenia kierującego motocyklem z samochodem osobowym. W wyniku odniesionych obrażeń motocyklista zmarł.

Podkarpacie

Tragedia nad zalewem Podwolina w Nisku. Utonął 22-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności utonięcia.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Rudzie. Nie żyje 21-letni kierowca

PODKARPACIE. Młody kierowca zjechał z drogi, kilkukrotnie dachował i uderzył w betonowy przepust. Pomimo reanimacji, zmarł.

Podkarpacie

W ciągu DK9, DK19 i DK94 powstaną chodniki

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i budowę chodników w Lutczy (DK19), w Ropczycach (DK94) oraz na odcinku Zarębki – Kolbuszowa (DK9). 

Podkarpacie

W długi weekend więcej policjantów na podkarpackich drogach

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci już dziś rozpoczęli wzmożone działania w związku z długim weekendem.

Reklama