Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Poszukiwany 20-latek zatrzymał samochód. Trafił na nieoznakowany radiowóz

Dodano:

fot. KPP Leżajsk
fot. KPP Leżajsk
LEŻAJSK. Policjanci z Leżajska zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Młody mężczyzna próbował zatrzymać samochód. Nie spodziewał się, że trafi na nieoznakowany radiowóz z policjantami w środku.

W niedzielę po północy, leżajscy policjanci na ul. Mickiewicza zauważyli idącego ulicą mężczyznę. Na widok nadjeżdżającego samochodu założył kominiarkę i próbował go zatrzymać.

Kiedy zorientował się, że jest to nieoznakowany radiowóz, a w środku są policjanci zaczął uciekać. Chwilę później został zatrzymany.

W trakcie wykonywanych czynności ustalono, że to 20-letni mieszkaniec Leżajska. Podczas sprawdzania w policyjnych bazach okazało się, że młody mężczyzna poszukiwany jest do odbycia kary pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione przestępstwa. 20-latek został przewieziony do komendy, skąd trafił do zakładu karnego.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Spada liczba ognisk koronawirusa na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jeszcze w poniedziałek Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie informowała o 22 ogniskach koronawirusa na terenie województwa podkarpackiego. W chwili obecnej jest ich 4.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu. Ponad 1000 przypadków [28.10.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono dziś 1039 nowych przypadków. Zmarło 22 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Punkty dive-thru na Podkarpaciu wydłużają godziny pracy

PODKARPACIE. W ostatnim tygodniu wszystkie punkty pobrań w województwie podkarpackim zwiększyły łączną tygodniową liczbę godzin pracy o 174 godziny.

Podkarpacie

Koronawirus. 742 nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu [27.10.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu potwierdzono 742 przypadki, 283 osoby wyzdrowiały. Zmarło 5 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Zginęły dwie młode osoby

PODKARPACIE. Do dwóch tragicznych wypadków doszło w niedzielę na drogach Podkarpacia. W Mielcu zginął 22-latek, natomiast w Makowisku w powiecie jarosławskim śmierć poniosła 16-letnia pasażerka mercedesa.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 729 zakażeń, 491 wyzdrowień, 7 zgonów [26.10.2020]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie zajęło 5. miejsce pod względem liczby nowych przypadków koronawirusa potwierdzonych w ciągu ostatniej doby – zachorowało 729 osób. Jednocześnie odnotowano rekordową liczbę wyzdrowień – 491 osób. Zmarło 7 mieszkańców...

Podkarpacie

59-latek targnął się na swoje życie. Uratowali go policjanci

PODKARPACIE. Blisko 50 policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu poszukiwało 59-letniego mężczyzny, który wg ustaleń policjantów mógł znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń na Podkarpaciu [24.10.2020]

PODKARPACIE. 891 zakażeń, 269 wyzdrowień, 13 zgonów - oto najnowsze dane z województwa podkarackiego. 

Reklama