Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

Potrącenie dwóch pieszych na pasach. Życia 65-latki nie udało się uratować

Dodano: 07.05.2019 r.

fot. KPP Ustrzyki Dolne
fot. KPP Ustrzyki Dolne
USTRZYKI DOLNE. Dwie osoby zostały potrącone na przejściu dla pieszych w Ustrzykach Dolnych. 65-latki nie udało się uratować, 78-latek przebywa w szpitalu. Przejście, na którym doszło do zdarzenia, jest oznakowane, ale nie ma sygnalizacji świetlnej.

Do zdarzenia z udziałem pieszych doszło wczoraj, ok godziny 21.00. Policjanci ruchu drogowego zostali skierowani na ul. 29 Listopada w Ustrzykach Dolnych.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 40-letni kierowca toyoty, jadąc w kierunku Krościenka, potrącił przechodzące przez przejście dwie osoby, kobietę i mężczyznę.

Niestety życia 65-latki nie udało się uratować, 78-latek z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci ustalili także, że kierujący toyotą był trzeźwy.

Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Rusza wiosenna akcja szczepienia lisów

PODKARPACIE. Od soboty na terenie całego województwa rozpocznie się wiosenna akcja szczepień przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 215 zakażeń, 23 zgony [29.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

12-latek ranny podczas prac polowych. Interweniował śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. 12-letni chłopiec, podczas sadzenia ziemniaków, wsadził dłoń do maszyny rolniczej. Ranne dziecko śmigłowcem LPR zostało zabrane do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 40 osób [28.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Od 1 maja luzowanie obostrzeń

PODKARPACIE/KRAJ. Od soboty rusza proces stopniowego luzowania obostrzeń w całym kraju. Do końca maja otwarte zostaną galerie handlowe, sklepy budowlane, siłownie, restauracje, a uczniowie wrócą do szkół.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: Ponad 150 zakażeń, 35 zgonów [27.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 157 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 379 osób.

Podkarpacie

Podpisano umowy na dokumentację dla obwodnic Przemyśla i Miejsca Piastowego

PODKARPACIE. To kolejne inwestycje, które powstaną w ramach rządowego programu #100obwodnic.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Duży spadek liczby zakażeń. Zmarła 1 osoba [26.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Reklama