Rzeszów - Środa, 25.06.2025
Reklama

Potrącenie dwóch pieszych na pasach. Życia 65-latki nie udało się uratować

Dodano:

fot. KPP Ustrzyki Dolne
fot. KPP Ustrzyki Dolne
USTRZYKI DOLNE. Dwie osoby zostały potrącone na przejściu dla pieszych w Ustrzykach Dolnych. 65-latki nie udało się uratować, 78-latek przebywa w szpitalu. Przejście, na którym doszło do zdarzenia, jest oznakowane, ale nie ma sygnalizacji świetlnej.

Do zdarzenia z udziałem pieszych doszło wczoraj, ok godziny 21.00. Policjanci ruchu drogowego zostali skierowani na ul. 29 Listopada w Ustrzykach Dolnych.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 40-letni kierowca toyoty, jadąc w kierunku Krościenka, potrącił przechodzące przez przejście dwie osoby, kobietę i mężczyznę.

Niestety życia 65-latki nie udało się uratować, 78-latek z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci ustalili także, że kierujący toyotą był trzeźwy.

Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 667 nowych zakażonych na Podkarpaciu. W Rzeszowie 75 przypadków [20.10.2020]

PODKARPACIE. Ostatniej doby koronawirusa potwierdzono u 667 mieszkańców województwa. Wyzdrowiało kolejne 112 osób. Dziś potwierdzono kolejne 14 zgonów.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Przemyśla. Zginęły dwie osoby

PODKARPACIE. Przemyscy policjanci ustalają przyczyny wypadku, do którego doszło wczoraj na obwodnicy Przemyśla. W zderzeniu trzech samochodów zginęła 37-letnia kobieta oraz 71-letni mężczyzna.

Podkarpacie

Nowy punkt drive-thru na Podkarpaciu

PODKARPACIE.  Łącznie badania można wykonać obecnie w 26 miejscach. Każde z nich obsługuje średnio 50 pacjentów dziennie.

Podkarpacie

458 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu [19.10.2020]

PODKARPACIE. 458 zakażeń, 130 wyzdrowień, 4 zgony – oto najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 721 zakażeń, 141 wyzdrowień, 8 zgonów [18.10.2020]

PODKARPACIE. Minionej doby w województwie podkarpackim odnotowano największą liczbę zakażonych (721 osób) oraz największą liczbę ozdrowieńców (141 osób) od początku pandemii. Z powodu Covid-19 zmarło 8 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej przypadków w Rzeszowie [17.10.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 704 nowe przypadki, z czego aż 128 w Rzeszowie. 

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord goni rekord - 563 zakażenia, 17 zgonów na Podkarpaciu [16.10.2020]

PODKARPACIE. Mamy najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. Odnotowano rekordową liczbę zakażeń i zgonów.

Reklama