Rzeszów - Środa, 17.12.2025
Reklama

Potrącenie dwóch pieszych na pasach. Życia 65-latki nie udało się uratować

Dodano: 07.05.2019 r.

fot. KPP Ustrzyki Dolne
fot. KPP Ustrzyki Dolne
USTRZYKI DOLNE. Dwie osoby zostały potrącone na przejściu dla pieszych w Ustrzykach Dolnych. 65-latki nie udało się uratować, 78-latek przebywa w szpitalu. Przejście, na którym doszło do zdarzenia, jest oznakowane, ale nie ma sygnalizacji świetlnej.

Do zdarzenia z udziałem pieszych doszło wczoraj, ok godziny 21.00. Policjanci ruchu drogowego zostali skierowani na ul. 29 Listopada w Ustrzykach Dolnych.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 40-letni kierowca toyoty, jadąc w kierunku Krościenka, potrącił przechodzące przez przejście dwie osoby, kobietę i mężczyznę.

Niestety życia 65-latki nie udało się uratować, 78-latek z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci ustalili także, że kierujący toyotą był trzeźwy.

Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 5 nowych przypadków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 5 nowych osobach zakażonych koronawirusem SARS-CoV2.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja w województwie podkarpackim [16.04.2020r.]

PODKARPACIE. Mamy 1 nowy przypadek zakażenia koronawirusem. Poinformowano również o kolejnej ofierze śmiertelnej.

Podkarpacie

Koronawirus. 2 nowe osoby zakażone na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował w najnowszym komunikacie o 2 nowych, potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Akcja grupy SPEED. Zatrzymano pijanego kierowcę, który pędził 131 km/h w terenie zabudowanym

2 promile alkoholu w organizmie miał 54-letni kierowca volkswagena, który przekroczył dozwoloną prędkość o 81 km/h.

Podkarpacie

Pijany 40-latek straszył klientów sklepu, że jest zakażony koronawirusem. Złamał kwarantannę

PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu miał 40-letni mężczyzna objęty kwarantanną, który mimo zakazu, udał się na zakupy, a w sklepie do którego poszedł kaszlał i straszył klientów, że jest zakażony koronawirusem. 

Podkarpacie

Nowy most w Mielcu przeszedł próbę obciążeniową

PODKARPACIE. Inwestycja o wartości blisko 44 mln zł już wkrótce będzie dostępna dla kierowców.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 3 nowe przypadki, kolejna osoba wyzdrowiała

PODKARPACIE. Łączna liczba zakażeń w naszym województwie to 237 przypadków.

Reklama