Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Pożar domu w Markowej. Nie żyje 57-letnia właścicielka

Dodano: 16.08.2021 r.

fot. OSP Markowa
fot. OSP Markowa
PODKARPACIE. W nocy z soboty na niedzielę w Markowej w powiecie łańcuckim doszło do pożaru drewnianego domu. W środku odnaleziono mieszkającą w nim właścicielkę. Niestety, pomimo reanimacji, życia kobiety nie udało się uratować.

Dyżurny łańcuckiej Policji otrzymał zgłoszenie o pożarze około północy. Podczas akcji gaśniczej, strażacy znaleźli w budynku 57-letnią właścicielkę. Pomimo podjętej przez ratowników reanimacji, życia kobiety nie udało się uratować. Decyzją prokuratora jej ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Wg wstępnych ustaleń, źródłem pożaru mógł być piec, znajdujący się w kotłowni domu.

 
Źródło: Podkarpacka Policja
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Jest pozwolenie na budowę kolejnego odcinka S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Roboty budowlane mają rozpocząć się już w najbliższych dniach. Odcinek będzie miał blisko 12 km długości, jego wartość to ponad 1,2 mld zł.

Podkarpacie

Burze nad Podkarpaciem. Ponad 250 interwencji strażaków

PODKARPACIE. Podkarpaccy strażacy usuwali skutki burz, które przeszły nad regionem wczoraj wieczorem i w nocy. Odnotowano ponad 250 interwencji. Nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Alert IMGW! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Dziś w nocy na terenie województwa podkarpackiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu. IMGW wydało ostrzeżenie drugiego stopnia.

Podkarpacie

Legionella na Podkarpaciu. Kolejne zakażenia i zgony

RZESZÓW. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie potwierdziła 9 nowych przypadków zakażenia bakterią legionella pneumophila. Zmarły kolejne trzy osoby.

Podkarpacie

Finał Podkarpackiego Festiwalu Osób Wyjątkowych. W Rzeszowie wystąpi między innymi Mikromusic

RZESZOW. Na tegoroczny Festiwal składa się cykl warsztatów dedykowanych kadrom podkarpackich warsztatów terapii zajęciowej oraz dwa koncerty w Rzeszowie.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w powiecie tarnobrzeskim. Nie żyje motocyklista

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło na ul. Sandomierskiej w Grębowie. 48-letni motocyklista zderzył się z samochodem osobowym, zginął na miejscu. Jego pasażer trafił do szpitala.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Alert obowiązuje w piątek, 18 sierpnia od godz. 13:00 do godz. 22:00. Burzom towarzyszyć będą silne opady deszczu oraz porywy wiatru do 80 km/h. Miejscami możliwy grad.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie dwóch bmw. 1 osoba nie żyje, 4 trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło dziś rano w miejscowości Mała w powiecie ropczycko-sędziszowskim. 

Reklama