Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

Pożar domu w Rakszawie. W środku znaleziono zwęglone zwłoki

Dodano:

fot. KPP Łańcut
fot. KPP Łańcut
PODKARPACIE. Kilkudziesięciu strażaków gasiło pożar domu w Rakszawie w powiecie łańcuckim. W środku, niemal całkowicie spalonego budynku, znaleziono zwęglone zwłoki. Policja wyjaśnia przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Informacja o płonącym budynku mieszkalnym w miejscowości Rakszawa Kąty, wpłynęła do dyżurnego łańcuckiej komendy w piątek po godz. 10:00. Z przekazanych informacji wynikało, że ogień miał całkowicie objąć drewniany dom. Podczas akcji gaśniczej, w budynku ujawniono zwęglone zwłoki 68-letniego mężczyzny, najprawdopodobniej właściciela domu.

W akcji gaszenia pożaru brało łącznie udział kilkudziesięciu strażaków – 8 osób z KP PSP w Łańcucie oraz 33 strażaków z jednostek OSP.

Policjanci ustalają przyczyny tego tragicznego zdarzenia oraz tożsamość zmarłego.  

Przyczynę pożaru ustali biegły z zakresu pożarnictwa. Na chwilę obecną brak jest informacji, aby do pożaru przyczyniły się osoby trzecie.

 
Źródło: KPP Łańcut, KP PSP w Łańcucie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tymczasowy areszt i sąd rodzinny dla sprawców znieważenia grobów

SĘDZISZÓW MŁP. Policjanci ustalili, że młodzi ludzie pili w parku alkohol, następnie poszli na cmentarz.

Podkarpacie

31-latek autorem osobliwych kradzieży. Wynosił ze sklepu ekspresy do kawy

JAROSŁAW. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Ruszył przetarg na dzierżawę MOP-ów przy A4

PODKARPACIE. Termin składania ofert mija 31 stycznia 2020 r.

Podkarpacie

Nietrzeźwość za kółkiem tłumaczył przyjętą kroplówką. Później wyjaśniał, że pił po wypadku

PODKARPACIE. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierowcy subaru, który w Zdziarach wjechał do rowu.

Podkarpacie

Listopadowy weekend okiem policji

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 42 nietrzeźwych kierowców.

Podkarpacie

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Podkarpaciu

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Podkarpaciu odbywa się w dniach od 18 do 24 listopada 2019 r.

Podkarpacie

Malejąca liczba sklepów nie wpływa na sprzedaż towarów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Na jeden sklep przypadało 135 mieszkańców (najwięcej ze wszystkich województw).

Podkarpacie

56- latek odpowie za kradzież telefonu. Ukradł go lekarzowi podczas badań

JAROSŁAW. 56-letni mężczyzna odpowie za kradzież telefonu. Ukradł go z biurka lekarza, który go badał.

Reklama