Pożar domu w Rakszawie. W środku znaleziono zwęglone zwłoki
Dodano: 31.05.2021 r.
fot. KPP Łańcut
PODKARPACIE. Kilkudziesięciu strażaków gasiło pożar domu w Rakszawie w powiecie łańcuckim. W środku, niemal całkowicie spalonego budynku, znaleziono zwęglone zwłoki. Policja wyjaśnia przyczyny tego tragicznego zdarzenia.
Informacja o płonącym budynku mieszkalnym w miejscowości Rakszawa Kąty, wpłynęła do dyżurnego łańcuckiej komendy w piątek po godz. 10:00. Z przekazanych informacji wynikało, że ogień miał całkowicie objąć drewniany dom. Podczas akcji gaśniczej, w budynku ujawniono zwęglone zwłoki 68-letniego mężczyzny, najprawdopodobniej właściciela domu.
W akcji gaszenia pożaru brało łącznie udział kilkudziesięciu strażaków – 8 osób z KP PSP w Łańcucie oraz 33 strażaków z jednostek OSP.
Policjanci ustalają przyczyny tego tragicznego zdarzenia oraz tożsamość zmarłego.
Przyczynę pożaru ustali biegły z zakresu pożarnictwa. Na chwilę obecną brak jest informacji, aby do pożaru przyczyniły się osoby trzecie.
PODKARPACIE. Pozytywnym wynikiem zakończyła się kontrola przetargu na dobudowę drugiej jezdni drogi ekspresowej S19 Sokołów Małopolski Północ - Jasionka.
PRZEMYŚL. W listopadzie rozpoczną się prace przy przebudowie mostu kolejowego im. Tadeusza Porembalskiego w Przemyślu i budowie nowej przeprawy przez rzekę San.
ŁAŃCUT. Łańcuccy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 94 w Łańcucie. W wyniku zderzania trzech pojazdów do szpitala trafiły cztery osoby.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz