Rzeszów - Sobota, 14.03.2026
Reklama

Pożar hali produkcyjnej w Zagórzu. W akcji kilkudziesięciu strażaków

Dodano: 15.01.2026 r. / Redakcja

fot. KPP SP w Sanoku
fot. KPP SP w Sanoku

SANOK. Trwa dogaszanie nocnego pożaru hali produkcyjnej w miejscowości Zagórz w powiecie sanockim. W akcji bierze udział kilkudziesięciu strażaków. Ogień udało się opanować. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Informacja o pożarze wpłynęła do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sanoku około godz. 4:10. Płonął budynek zakładu produkującego meble dla dzieci, zlokalizowanego na terenie strefy ekonomicznej w Zagórzu - Zasławiu.

Kiedy strażacy przybyli na miejsce, ogniem objęty był cały budynek. - Kilka minut później runął dach hali – informuje KP PSP w Sanoku.

Do akcji gaszenia pożaru skierowano kilkanaście zastępów straży pożarnych z okolic Sanoka i Leska, w tym m.in. JRG Sanok, JRG Lesko, OSP Zagórz, OSP Poraż, OSP Tarnawa Górna, OSP Czaszyn, OSP Strachocina, OSP Bukowsko, OSP Posada Jaćmierska. Łącznie w działaniach bierze udział 61 strażaków.

Ogień udało się opanować. Obecnie trwa rozbiórka budynku i dogaszanie ewentualnych zarzewi ognia. „W pożarze nikt nie został ranny” - informuje KPP SP w Sanoku

Reklama

Poniżej krótki filmik z miejsca pożaru udostępniony przez Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej. OSP KSRG CZASZYN.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na Podkarpaciu działają trzy izolatoria. Wolnych jest ponad 320 miejsc

RZESZÓW. W Rzeszowie utworzono nowe izolatorium dla 127 pacjentów. Łącznie na Podkarpaciu działają 3 takie miejsca. Obecnie wolnych jest ponad 320 miejsc.

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu. W Rzeszowie 475 przypadków [5.11.2020]

PODKARPACIE. W dzisiejszym komunikacie potwierdzono 1553 nowe przypadki, z czego aż 475 w Rzeszowie. Zmarło 27 mieszkańców województwa.
 

Podkarpacie

Nowi funkcjonariusze w szeregach Straży Granicznej na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 4 listopada 2020 r. na placu apelowym komendy BiOSG w Przemyślu odbyło się uroczyste ślubowanie 25 nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Podkarpacie

Koronawirus. W kraju rekord, na Podkarpaciu 1280 przypadków, w Rzeszowie ponad 300 [4.11.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 1280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, z czego aż 311 w Rzeszowie.

Podkarpacie

Na moście w Nowej Dębie przywrócono ruch dwukierunkowy

PODKARPACIE. Na remontowanym moście przez rz. Dęba w Nowej Dębie ruch odbywa się już dwukierunkowo.

Podkarpacie

Chciał spalić dom, w którym przebywała jego rodzina

PODKARPACIE. 3 miesiące w areszcie spędzi 61-latek, który podłożył ogień na klatce schodowej domu, w którym przebywała jego rodzina. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Powołano konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie psychiatrii

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie psychiatrii. Został nim lek. med. Andrzej Wilk.

Podkarpacie

Koronawirus. 929 nowych przypadków zakażenia na Podkarpaciu [3.11.2020]

PODKARPACIE. Minionej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 929 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało 570 osób, zmarło 12 mieszkańców województwa.

Reklama