Rzeszów - Środa, 21.01.2026
Reklama

Pożar hali produkcyjnej w Zagórzu. W akcji kilkudziesięciu strażaków

Dodano: 15.01.2026 r. / Redakcja

fot. KPP SP w Sanoku
fot. KPP SP w Sanoku

SANOK. Trwa dogaszanie nocnego pożaru hali produkcyjnej w miejscowości Zagórz w powiecie sanockim. W akcji bierze udział kilkudziesięciu strażaków. Ogień udało się opanować. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Informacja o pożarze wpłynęła do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sanoku około godz. 4:10. Płonął budynek zakładu produkującego meble dla dzieci, zlokalizowanego na terenie strefy ekonomicznej w Zagórzu - Zasławiu.

Kiedy strażacy przybyli na miejsce, ogniem objęty był cały budynek. - Kilka minut później runął dach hali – informuje KP PSP w Sanoku.

Do akcji gaszenia pożaru skierowano kilkanaście zastępów straży pożarnych z okolic Sanoka i Leska, w tym m.in. JRG Sanok, JRG Lesko, OSP Zagórz, OSP Poraż, OSP Tarnawa Górna, OSP Czaszyn, OSP Strachocina, OSP Bukowsko, OSP Posada Jaćmierska. Łącznie w działaniach bierze udział 61 strażaków.

Ogień udało się opanować. Obecnie trwa rozbiórka budynku i dogaszanie ewentualnych zarzewi ognia. „W pożarze nikt nie został ranny” - informuje KPP SP w Sanoku

Reklama

Poniżej krótki filmik z miejsca pożaru udostępniony przez Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej. OSP KSRG CZASZYN.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pociągiem za 1 zł. POLREGIO dziękuje pracownikom ochrony zdrowia

POLREGIO w wyjątkowy sposób wyraża podziękowania dla pracowników ochrony zdrowia. Będą mogli korzystać z pociągów z biletem miesięcznym za 1 zł.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 5 nowych zakażonych, 1 osoba zmarła. Aktualna sytuacja [5.04.2020]

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o 5 kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem SARS CoV2 w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. 8 nowych zakażonych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 144 przypadki zakażenia na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Będą utrudnienia w wyjeździe na Ukrainę. W Korczowej zamkną ruch pieszy i autobusowy

Ukraina wprowadza ograniczenia na przejściach granicznych, a jedno z nich zostanie zamknięte.

Podkarpacie

Wojewoda przekazała środki ochronne dla placówek pomocy społecznej i ochrony zdrowia

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart przekazała środki ochronne dla placówek pomocy społecznej i ochrony zdrowia w naszym regionie.

Podkarpacie

Koronawirus. 4 nowe osoby zakażone na Podkarpaciu

​PODKARPACIE. WSSE w Rzeszowie poinformowała o kolejnych osobach zakazonych w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Nie żyje 67-letni rowerzysta, potrącony przez samochód

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Motycze Szlacheckie w powiecie stalowowolskim.

Reklama