Rzeszów - Czwartek, 12.03.2026
Reklama

Pożar hali produkcyjnej w Zagórzu. W akcji kilkudziesięciu strażaków

Dodano: 15.01.2026 r. / Redakcja

fot. KPP SP w Sanoku
fot. KPP SP w Sanoku

SANOK. Trwa dogaszanie nocnego pożaru hali produkcyjnej w miejscowości Zagórz w powiecie sanockim. W akcji bierze udział kilkudziesięciu strażaków. Ogień udało się opanować. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Informacja o pożarze wpłynęła do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sanoku około godz. 4:10. Płonął budynek zakładu produkującego meble dla dzieci, zlokalizowanego na terenie strefy ekonomicznej w Zagórzu - Zasławiu.

Kiedy strażacy przybyli na miejsce, ogniem objęty był cały budynek. - Kilka minut później runął dach hali – informuje KP PSP w Sanoku.

Do akcji gaszenia pożaru skierowano kilkanaście zastępów straży pożarnych z okolic Sanoka i Leska, w tym m.in. JRG Sanok, JRG Lesko, OSP Zagórz, OSP Poraż, OSP Tarnawa Górna, OSP Czaszyn, OSP Strachocina, OSP Bukowsko, OSP Posada Jaćmierska. Łącznie w działaniach bierze udział 61 strażaków.

Ogień udało się opanować. Obecnie trwa rozbiórka budynku i dogaszanie ewentualnych zarzewi ognia. „W pożarze nikt nie został ranny” - informuje KPP SP w Sanoku

Reklama

Poniżej krótki filmik z miejsca pożaru udostępniony przez Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej. OSP KSRG CZASZYN.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zderzenie tira z samochodem dostawczym. Dwie osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Do szpitala trafiły dwie osoby podróżujące fordem transitem.

Podkarpacie

Otwarto nową strzelnice. Przysłuży się straży granicznej

PRZEMYŚL. 6 lutego w komendzie Bieszczadzkiego oddziału SG w Przemyślu nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi.

Podkarpacie

Niemcy z największym kapitałem zagranicznym na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim w 2018 roku największy kapitał zagraniczny w podmiotach gospodarczych pochodził z Niemiec.

Podkarpacie

W pięciu powiatach spadnie śnieg. Jest ostrzeżenie IMGW

PODKARPACIE. Prognozuje się opady śniegu od godz. 15:00 dnia 06.02.2020 r. do godz. 07:00 dnia 07.02.2020 r.

Podkarpacie

Muzeum-Zamek w Łańcucie wprowadza opłaty na wewnętrznym parku

ŁAŃCUT. Za wejście na teren parku od 1 lutego zapłacimy 2 zł.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa

PODKARPACIE. Kwalifikacja wojskowa potrwa od 3 lutego do 30 kwietnia 2020 r. 

Podkarpacie

Kot w pułapce kłusowników

PODKARPACIE. Kot trafił pod opiekę lekarza weterynarii.

Podkarpacie

Nie ma zagrożenia koronawirusem na Podkarpaciu. Pod obserwacją było 9 osób

PODKARPACIE. Obecnie na terenie województwa podkarpackiego przebywa 9 osób, które w ostatnim czasie przebywały w Chinach.

Reklama