Rzeszów - Poniedziałek, 25.08.2025
Reklama

Protest rolników. Utrudnienia w rejonie przejścia granicznego w Barwinku

Dodano:

fot. KMP w Krośnie
fot. KMP w Krośnie
PODKARPACIE. Krośnieńska policja informuje o możliwych utrudnieniach w ruchu na odcinku drogi krajowej nr 19 w rejonie przejścia granicznego w Barwinku. Planowane są tam kilkunastodniowe protesty rolników.

Protest  ma rozpocząć się w środę, 13 marca o godz. 10:00, w rejonie przejścia granicznego w Barwinku. Rolnicy planują blokować przejazd pojazdów ciężarowych wjeżdżających ze Słowacji, a także wyjeżdżających z Polski. Zgodnie z zapowiedziami, protest ma potrwać do końca marca.

Policja apeluje do kierowców o wybór alternatywnych tras przejazdu.

 
Źródło: KMP w Krośnie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na łańcuckim odcinku A4. Nie żyje 1 osoba

PODKARPACIE. 71-letnia kobieta zginęła w wypadku, do którego doszło dziś rano na łańcuckim odcinku autostrady A4, w kierunku Przeworska.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Zahutyniu. Zginęła 65-letnia kobieta

PODKARPACIE. W miejscowości Zahutyń w powiecie sanockim ciężarówka potrąciła pieszą przechodzącą przez jezdnię. W wyniku obrażeń kobieta zmarła w szpitalu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek pod Przeworskiem. Nie żyje motocyklista

PODKARPACIE. Do wypadku doszło około godz. 13:00 na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Gwizdaj w powiecie przeworskim. Motocyklista zderzył się z cysterną. Zginął na miejscu.

Podkarpacie

Estakada na S19 w Babicy pnie się w górę [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa scalanie dźwigarów stalowych estakady, która powstaje na odcinku drogi ekspresowej S19 Rzeszów Południe – Babica.

Podkarpacie

Wyrzucił małego kotka do śmietnika

PODKARPACIE. 77-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego odpowie za znęcanie się nad zwierzęciem. 

Podkarpacie

Jesienna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W dniach od 21 września do 3 października 2023 r.22 na terenie województwa podkarpackiego odbędzie się jesienna akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Silny deszcz z burzami

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące silnego deszczu z towarzyszącymi mu burzami, jaki prognozowany jest w południowej części województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Nowe pociągi dotarły na Podkarpacie

PODKARPACIE. Na Podkarpacie dotarło pięć z dwunastu nowych pociągów wyprodukowanych przez firmę Newag. Wczoraj na stacji Rzeszów Główny odbyło się uroczyste przekazanie pojazdów.

Reklama