Rzeszów - Środa, 24.09.2025
Reklama

Remonty na DK94. W kilku miejscach obowiązuje ruch wahadłowy

Dodano: 22.09.2025 r. / Redakcja

fot. GDDKiA
fot. GDDKiA

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o utrudnieniach drogowych, jakie wystąpią w kilku miejscowościach w ciągu DK94, w związku z remontem dylatacji na obiektach mostowych.

W poniedziałek, 22 września 2025 r. rozpoczyna się remont urządzeń dylatacyjnych i elementów wyposażenia na obiektach mostowych w trzech miejscowościach w ciągu drogi krajowej nr 94: Latoszyn, Sędziszów Małopolski i Machowa. Prace polegają na frezowaniu warstwy ścieralnej, układaniu nowej nawierzchni oraz wykonaniu nowej dylatacji bitumicznej. W miejscu prowadzonych prac, ruch będzie się odbywał wahadłowo.

Takie same prace będą realizowane na dwóch obiektach mostowych w ciągu DK94 w Jarosławiu w środę, 24 września br.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy raport zakażeń na Podkarpaciu [3.12.2021]

 PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1050 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało1159 osób, zmarło 43 osoby. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [2.12.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1060 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 961 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1000 zakażeń, blisko 40 zgonów [1.12.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1080 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 800 zakażeń, 21 zgonów [30.11.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 833 nowe przypadki zakażenia COVID-19. Kolejne 694 osoby wyzdrowiały. 
 

Podkarpacie

Centra opiekuńczo-mieszkalne dla niepełnosprawnych z Rzeszowa i Podkarpacia

PODKARPACIE. Na terenie dziewięciu podkarpackich miejscowości powstaną centra opiekuńczo-mieszkalne dla osób niepełnosprawnych. Jeden z obiektów znajdzie się w Rzeszowie.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [29.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 418 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1100 nowych zakażeń, duża liczba zgonów [26.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1177 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 56 osób (49 miało choroby współistniejące).

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zakażeń IV fali [25.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1229 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim – najwięcej od 3 kwietnia br. 

Reklama