Rzeszów - Sobota, 14.03.2026
Reklama

Remonty na DK94. W kilku miejscach obowiązuje ruch wahadłowy

Dodano: 22.09.2025 r. / Redakcja

fot. GDDKiA
fot. GDDKiA

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o utrudnieniach drogowych, jakie wystąpią w kilku miejscowościach w ciągu DK94, w związku z remontem dylatacji na obiektach mostowych.

W poniedziałek, 22 września 2025 r. rozpoczyna się remont urządzeń dylatacyjnych i elementów wyposażenia na obiektach mostowych w trzech miejscowościach w ciągu drogi krajowej nr 94: Latoszyn, Sędziszów Małopolski i Machowa. Prace polegają na frezowaniu warstwy ścieralnej, układaniu nowej nawierzchni oraz wykonaniu nowej dylatacji bitumicznej. W miejscu prowadzonych prac, ruch będzie się odbywał wahadłowo.

Takie same prace będą realizowane na dwóch obiektach mostowych w ciągu DK94 w Jarosławiu w środę, 24 września br.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kierowca audi urządził "kulig" na terenie szkoły. Dostał 2,5 tys. zł mandatu

PODKARPACIE. Przemyscy policjanci ukarali wysokim mandatem 20-letniego  kierowcę audi, który na terenie szkoły urządził swojemu koledze „kulig”.

Podkarpacie

Podejrzenie zatrucia czadem. 11-latka trafiła do szpitala

PODKARPACIE. 11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala z podejrzeniem zatrucia czadem. Nieprzytomną dziewczynkę w łazience znalazła jej matka. W mieszkaniu stwierdzono podwyższony poziom tlenku węgla.  

Podkarpacie

Śmiertelny wpadek na DW 875. Nie żyje 1 osoba

PODKARPACIE. W miejscowości Przyłęk, na drodze wojewódzkiej nr 875 doszło do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. Kierująca osobówką poniosła śmierć na miejscu. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 2 tys. zakażeń, 3 zgony [25.01.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 2004 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Z powodu chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarło 3 osoby.  Wyzdrowiało 812 osób. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 1500 nowych zakażeń, brak zgonów [24.01.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 1481 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano ofiar śmiertelnych. Wyzdrowiało 1257 osób.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 2001 zakażeń, 2 zgony [23.01.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 2001 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 2 osoby. Przybyło 1017 ozdrowieńców.

Podkarpacie

Ponad 2300 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. 26 osób zmarło [22.01.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 2329 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń w kraju i na Podkarpaciu [21.01.2022]

PODKARPACIE. „Mamy 36 665 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem” – poinformowało Ministerstwo Zdrowia w porannym raporcie. To najwyższa dobowa liczba nowych zakażeń od początku pandemii.

Reklama