Rzeszów - Poniedziałek, 29.12.2025
Reklama

Remonty na DK94. W kilku miejscach obowiązuje ruch wahadłowy

Dodano: 22.09.2025 r. / Redakcja

fot. GDDKiA
fot. GDDKiA

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o utrudnieniach drogowych, jakie wystąpią w kilku miejscowościach w ciągu DK94, w związku z remontem dylatacji na obiektach mostowych.

W poniedziałek, 22 września 2025 r. rozpoczyna się remont urządzeń dylatacyjnych i elementów wyposażenia na obiektach mostowych w trzech miejscowościach w ciągu drogi krajowej nr 94: Latoszyn, Sędziszów Małopolski i Machowa. Prace polegają na frezowaniu warstwy ścieralnej, układaniu nowej nawierzchni oraz wykonaniu nowej dylatacji bitumicznej. W miejscu prowadzonych prac, ruch będzie się odbywał wahadłowo.

Takie same prace będą realizowane na dwóch obiektach mostowych w ciągu DK94 w Jarosławiu w środę, 24 września br.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

8 ofert na realizację kolejnego odcinka S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W ramach inwestycji powstanie m.in. 7 estakad na bardzo wysokich podporach oraz 6 wiaduktów.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 40 nowych zakażeń na Podkarpaciu [9.09.2021]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie znalazło się na trzecim miejscu w kraju pod względem liczby nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 

Podkarpacie

Ponad 30 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [8.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 35 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. Wyzdrowiało kolejne 11 osób. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

"Tropiciele Kultury" - nowy, filmowy projekt Podkarpackiego Stowarzyszenia dla Aktywnych Rodzin

PODKARPACIE. Tym razem będzie to seria filmików z udziałem dzieci, która ma „odczarować” wizyty w muzeach i pokazać je z innej perspektywy.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 400 nowych zakażeń w kraju. Na Podkarpaciu 26 przypadków [7.09.2021]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono 26 nowych przypadków. Wyzdrowiało 13 osób. Nie odnotowany żadnych przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu [6.09.2021]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie znalazło się na trzecim miejscu w kraju pod względem liczby nowych zakażeń. 

Podkarpacie

We wrześniu umowa na realizację kolejnego odcinka S19

PODKARPACIE. Przetarg na realizację inwestycji pozytywnie przeszedł kontrolę Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia [3.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło w 26 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. 28 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Reklama