Rzeszów - Sobota, 17.05.2025
Reklama

Śmiertelne potracenie na dk 94. Jeden pas jezdni jest wyłączony z ruchu

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj w miejscowości Gwizdaj, na drodze krajowej 94. Kierujący samochodem marki Mercedes Sprinter potrącił mężczyznę. W wyniku doznanych obrażeń pieszy zmarł na miejscu. Kierowcy muszą się liczyć z czasowym utrudnieniem w ruchu.

Do wypadku doszło dzisiaj po godzinie 5,  w miejscowości Gwizdaj, na krajowej 94. Pieszy został potrącony przez samochód marki Mercedes Sprinter, którym kierował 45-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Mężczyzna jechał w kierunku Przeworska.

„W miejscu, gdzie doszło do tego zdarzenia, to jest droga dwupasmowa w obu kierunkach. Na tym odcinku, gdzie pracują policjanci, ruch odbywa się jednym pasem. Ruch odbywa się w miarę płynnie” – informuje podkom. Ewelina Wrona z KWP w Rzeszowie.

W wyniku doznanych obrażeń pieszy zmarł na miejscu. Ustalana jest jego tożsamość. Kierujący mercedesem w chwili zdarzenia był trzeźwy. Na miejscu nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W Jarosławiu powstaje mural poświęcony bohaterom wojennym

PODKARPACIE. W Jarosławiu powstaje blisko 100-metrowy mural poświęcony lotnikom Ziemi Jarosławskiej walczącym w Polskich Siłach Powietrznych na Zachodzie podczas II Wojny Światowej.

Podkarpacie

Zarzut i areszt dla właściciela psa, który zagryzł 12-latka z Przemyśla

PODKARPACIE. 50-letni właściciel psów, które zaatakowały dwóch chłopców usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci jednego z nich. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu 7 ofiar śmiertelnych i 141 nowych zakażeń [7.10.2020]

PODKARPACIE. Kolejny rekord dobowej liczby zakażeń w Polsce. „Mamy 3003 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem” – poinformowało dziś w porannym komunikacie Ministerstwo Zdrowia. 

Podkarpacie

7 firm chętnych na przygotowanie dokumentacji dla budowy obwodnicy Kolbuszowej

PODKARPACIE. Inwestycja powstanie w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic na lata 2020-2030.

Podkarpacie

79-letni rowerzysta zginął pod kołami autobusu

PODKARPACIE. Stalowowolscy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu tragicznego wypadku do jakiego doszło na ul. Rozwadowskiej. 79-letniego rowerzystę potrącił autobus. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

Koronawirus. 137 zakażeń, 54 wyzdrowienia, 7 zgonów na Podkarpaciu [6.10.2020]

PODKARPACIE. Aktualny raport z województwa podkarpackiego. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 141 zakażeń, 61 wyzdrowień, 3 zgony [4.10.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny podał najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń na Podkarpaciu. 218 nowych przypadków [2.10.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim padł kolejny rekord dobowej liczby zakażeń. Dziś potwierdzono 218 nowych przypadków – to największa liczba od początku pandemii. 

Reklama