Rzeszów - Środa, 18.06.2025
Reklama

Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Radymnie

Dodano:

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
PODKARPACIE. Dziś rano w Radymnie doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 70-letni rowerzysta potrącony przez ciężarówkę. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Do zdarzenia doszło około godz. 9.30 na ul. Budowlanych. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, mieszkaniec Radymna jadący rowerem, został potrącony przez samochód ciężarowy man, którym kierował 31-letni obywatel Ukrainy. Niestety w wyniku doznanych obrażeń, 70-letni rowerzysta poniósł śmierć na miejscu.

Kierowca mana był trzeźwy.

Przez kilka godzin, droga krajowa nr 94 była całkowicie zablokowana, a policjanci kierowali na objazdy.
 
Źródło: KPP Jarosław
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

14-latek znęcał się nad małym kotem. Wrzucił go do studzienki i rzucał w niego cegłami

PODKARPACIE. Na pomoc zwierzęciu przybyli strażacy. O losie nastolatka zadecyduje sąd rodzinny.

Podkarpacie

Najważniejsze nagrody gospodarcze Podkarpacia wręczone

RZESZÓW. 25 października odbyła się Gala Biznesu podczas której wręczono certyfikaty i wyróżnienia w Programie „Smaczne bo Podkarpackie” 2023 oraz statuetki, dyplomy i wyróżnienia w Konkursie „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2023.

Podkarpacie

Tymczasowy areszt dla rodziców podejrzanych o maltretowanie 4-miesięcznej córki

PODKARPACIE. 20-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna usłyszeli zarzuty znęcania się nad swoją 4-miesięczną córką. Sąd zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Podkarpacie

Ruszyła budowa kolejnego odcinka S19 na Podkarpaciu

POKDARPACIE. Rozpoczęła się budowa ponad 10-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 między węzłami Miejsce Piastowe i Dukla. Inwestycja o wartości blisko 480 mln zł ma być gotowa w 2025 roku. 

Podkarpacie

Ford uderzył w drzewo. Kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala

PODKARPACIE. 23-letni kierowca forda zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Podkarpacie

Zderzenie osobówki z pociągiem. Jedna osoba w szpitalu

PODKARPACIE. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Przysiekach w powiecie jasielskim, doszło do zderzenia osobowego opla z pociągiem. Ranny kierowca osobówki trafił do szpitala. Załoga pociągu i pasażerowie nie odnieśli obrażeń.

Podkarpacie

Zbierali grzyby halucynogenne w Bieszczadach. Zatrzymała ich Straż Graniczna

PODKARACIE. 28-letni mężczyzna i 27-letnia kobieta zostali zatrzymani przez partol Straży Granicznej z Ustrzyk Górnych. Funkcjonariusze znaleźli przy nich 60 grzybów halucynogennych.

Reklama