Rzeszów - Piątek, 13.03.2026
Reklama

Śmiertelne potrącenie w powiecie sanockim

Dodano: 12.12.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Sanoku
fot. KPP w Sanoku

PODKARPACIE. 76-letnia piesza została potrącona przez samochód. Z obrażeniami trafiła do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować.

Sanoccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj rano w Niebieszczanach w powiecie sanockim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 52-letnia kierująca pojazdem marki Skoda, jadąc w kierunku Sanoka, potrąciła kobietę.

W wyniku zdarzenia, 76-letnia piesza, mieszkanka powiatu sanockiego trafiła do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować.

Kierująca Skodą była trzeźwa.

Źródło: KPP w Sanoku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Policyjne kontrole na podkarpackim odcinku A4. Posypały się mandaty

PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie prowadzili kontrole na podkarpackim odcinku autostrady A4. 55 kierowców zostało ukaranych mandatami.

Podkarpacie

W jeden dzień podkarpaccy policjanci wlepili ponad 860 mandatów

PODKARPACIE. W środę, 9 kwietnia podkarpaccy policjanci prowadzili na drogach regionu akcję pod kryptonimem „Prędkość”.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Majdanie Sieniawskim. Nie żyje rowerzysta

PODKARPACIE. 52-letni kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystę. Pomimo reanimacji, życia kierującego jednośladem nie udało się uratować.

Podkarpacie

Pomiędzy Połomią a Niebylcem powstanie blisko 5-kilometrowy chodnik

PODKARPACIE. Na odcinku drogi krajowej nr 19 Połomia – Niebylec trwa budowa nowego chodnika wraz z odwodnieniem. Wykonawcą prac jest firma MG Infrastruktura a wartość prac to ponad 11 mln zł.

Podkarpacie

Przy S19 oraz autostradzie A4 na Podkarpaciu powstanie 6 ramp do odśnieżania ciężarówek

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poszukuje firmy, która wybuduje rampy do odśnieżania samochodów ciężarowych na terenie Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP) znajdujących się przy drodze ekspresowej S19 oraz autostradzie A4

Podkarpacie

Nowa konsultant wojewódzki w dziedzinie diabetologii

PODKARPACIE. Dr Anna Juza została powołana na 5-letnią kadencję, na stanowisko konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie diabetol.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Bieszczadach. Nie żyje 56-letni mężczyzna, dwie osoby ranne

PODKARPACIE. 56-mężczyzna kierujący samochodem terenowym, wypadł z drogi leśnej i dachował. Niestety, zginął na miejscu. Pojazdem podróżowało jeszcze dwie osoby, które zostały przewiezione do szpitala.

Podkarpacie

Wypadek autokaru z turystami w Makowej

PODKARPACIE. Autokar z około 40 pasażerami wjechał do rowu i przewrócił się na bok. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Reklama