Rzeszów - Niedziela, 19.10.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek na DK73 w Kołaczycach

Dodano: 13.10.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Jaśle
fot. KPP w Jaśle

PODKARPACIE. Dziś we wczesnych godzinach porannych na odcinku drogi krajowej nr 73 Pilzno - Jasło doszło do tragicznego wypadku. Samochód ciężarowy potrącił pieszego. Mężczyzna nie przeżył.

Do zdarzenia doszło około godz. 6:30 w na ulicy Adama Mickiewicza w miejscowości Kołaczyce. Ciągnik siodłowy z naczepą marki Scania potrącił mężczyznę, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Pomimo pomocy medycznej, życia poszkodowanego 55-latka nie udało się uratować.

Na drodze krajowej nr 73 utrudnienia trwały do godz. 12. Na miejscu wypadku, policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli pojazd i ślady oraz wykonali oględziny.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. 11 przypadków zakażenia [16.03.2020]

PODKARPACIE. Potwierdzono dwa nowe przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV2 na Podkarpaciu. 

Podkarpacie

Szósty przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Sześć osób zakażonych koronawirusem, 1139 pod nadzorem, blisko 400 w kwarantannie domowej – tak wygląda aktualna sytuacja w związku z koronawirusem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Dwa nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Polsce u kolejnych siedmiu osób potwierdzono zakażenie koronawirusem. Dwie z nich są z Podkarpacia.

Podkarpacie

Rajd Rzeszowiak przełożony

W związku z aktualna sytuacja epidemiologiczną, organizatorzy Rajdu Rzeszowiak zdecydowali o jego przełożeniu na inny termin. Nowy termin zawodów zostanie podany tak szybko jak to będzie możliwe.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [12.03.2020]

PODKARPACIE. 3 osoby zakażone koronawirusem, 607 osób pod nadzorem, 146 w kwarantannie domowej, 12 hospitalizowanych...

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW. Silnie powieje na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało komunikat o silnych wiatrach, które wystąpią dziś w 10 powiatach na terenie województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [11.03.2020]

Jedna osoba zakażona koronawirusem, 422 osoby pod nadzorem, 93 w kwarantannie domowej, 11 hospitalizowanych...

Podkarpacie

3 przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

RZESZÓW. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Wśród zakażonych są dwie osoby z Podkarpacia.

Reklama