Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek na torach. Nie żyje 17-latka

Dodano:

fot. KPP Leżajsk
fot. KPP Leżajsk
PODKARPACIE. W Wierzawicach lokomotywa uderzyła w osobowego forda. 17-letnia pasażerka samochodu zginęła na miejscu. Kierowca z stanie ciężkim trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę na przejeździe kolejowym bez zapór w miejscowości Wierzawice w powiecie leżajskim. Jak wstępni ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierujący osobowym fordem zatrzymał się przed przejazdem, by przepuścić nadjeżdżający z lewej strony pociąg osobowy, a następnie wjechał na przejazd przed jadącą z przeciwnej strony, drugim torem, lokomotywę. W wyniku zderzenia na miejscu zginęła 17-letnia pasażerka forda, 45-letni kierowca samochodu w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Oboje to mieszkańcy powiatu leżajskiego.

Maszynista lokomotywy był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku.

 
Źródło: KPP Leżajsk
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ludność Podkarpacia w I półroczu 2023 roku. Wzrosła liczba mieszkańców Rzeszowa

PODKARPACIE / RZESZÓW. Urząd Statystyczny w Rzeszowie opublikował najnowsze dane dotyczące liczby ludności Podkarpacia i Rzeszowa. Statystyki dotyczą I półroczna 2023 roku.

Podkarpacie

Tragedia w Humniskach. Nie żyje 11-letni chłopiec, jego rówieśnik trafił do szpitala

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj przed godz. 13:50 w miejscowości Humniska w powiecie brzozowskim. 78-letnia kobieta kierująca oplem, potrąciła dwóch 11-latków. Jeden z nich trafił do szpitala, życia drugiego nie udało...

Podkarpacie

71-latka oszukana metodą "na córkę". Straciła dorobek swojego życia

PODKARPACIE. 71-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego, uwierzyła oszustce podającej się za jej córkę i straciła około 82 tys. zł.

Podkarpacie

Nisko: Dwóch mężczyzn śmiertelnie porażonych prądem

PODKARPACIE. Dwaj mężczyźni, podczas podcinania wierzchołków drzew w pobliżu linii wysokiego napięcia, zostali śmiertelnie porażeni prądem.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch ciężarówek na DK28 w Trzcinicy. Kierowca zasnął za kierownicą

PODKARPACIE. W miejscowości Trzcinica w powiecie jasielskim zderzyły się dwa samochody ciężarowe. W wypadku ucierpiała jedna osoba. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do godz. 11:00.

Podkarpacie

Wszedł wprost pod nadjeżdżający samochód, zginął na miejscu

PODKARPACIE. 81-mieszkaniec gminy Laszki, prowadząc rower poboczem, wszedł wprost pod nadjeżdżającego volkswagena. Mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Tymczasowe kontrole na granicy polsko-słowackiej

PODKARPACIE. O północy tymczasowo przywrócono kontrole graniczne na granicy polsko - słowackiej. Kontrole prowadzone są na kierunku wjazdowym do Polski. Granice można przekroczyć tylko w wyznaczonych miejscach.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Tryńczy. Dachował opel, kierowca nie żyje

PODKARPACIE. 70-letni kierowca opla, stracił panowanie nad samochodem, wjechał do rowu i dachował. Pomimo reanimacji, mężczyzna zmarł. 57-pasażerka pojazdu trafiła do szpitala.

Reklama