Rzeszów - Środa, 20.08.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Nisku. Kierowca peugeota wjechał pod tira

Dodano:

fot. KPP Nisko
fot. KPP Nisko
NISKO. Do tragicznego wypadku doszło dziś rano w Nisku. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Pomimo reanimacji, kierowca osobówki zmarł. Policja wprowadziła ruch wahadłowy.

Do wypadku doszło ok. godz. 7.30 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 19 w Nisku z ul. Rzeszowską.  Jak ustalili niżańscy policjanci, kierowca peugeota wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał pod tira. Kierujący osobówką, pomimo podjętej akcji reanimacyjnej zmarł na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczają miejsce wypadku. Wprowadzono ruch wahadłowy. Ustalono, że kierowca tira był trzeźwy.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Potrącenie dwóch pieszych na pasach. Życia 65-latki nie udało się uratować

USTRZYKI DOLNE. Do zdarzenia z udziałem pieszych doszło wczoraj.

Podkarpacie

Pięć powiatów na Podkarpaciu z ostrzeżeniem przed opadami śniegu

PODKARPACIE. Opady śniegu mogą wystąpić w powiecie bieszczadzkim, jasielskim, krośnieńskim, leskim i sanockim.

Podkarpacie

Podkarpackie Pełne Zachwytów. Startuje kampania promująca podkarpacką turystykę

PODKARPACIE. Celem działań promocyjnych jest ukazanie Podkarpacia jako idealnej i niestandardowej destynacji do wypoczynku z rodziną

Podkarpacie

Cztery osoby straciły życie w wypadkach drogowych podczas majówki. Znamy policyjne statystyki

PODKARPACIE. Podczas  akcji "Majowy Weekend 2019" najwięcej nietrzeźwych kierowców zatrzymano 3 maja.

Podkarpacie

Drugi stopień zagrożenia na Podkarpaciu. Powodem są intensywne opady deszczu

PODKARPACIE. Drugi stopień zagrożenia obowiązuje od godz. 20:00 dnia 29.04.2019 do godz. 20:00 dnia 30.04.2019.

Podkarpacie

Policjanci rozpoczynają dzisiaj akcję „Majowy Weekend 2019”. Potrwa do 5 maja

PODKARPACIE. Policyjne działania potrwają od wtorku do niedzieli.

Podkarpacie

Zablokowana krajowa „dziewiątka”. Naczepa z kruszywem uległa uszkodzeniu

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło około godz. 12, w Cmolasie.

Reklama