Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w powiecie tarnobrzeskim. Nie żyje motocyklista

Dodano: 18.08.2023 r.

fot. KMP w Tarnobrzegu
fot. KMP w Tarnobrzegu
PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj przed godz. 19:00 na ul. Sandomierskiej w Grębowie w powiecie tarnobrzeskim. 48-letni motocyklista zderzył się z samochodem osobowym, zginął na miejscu. Jego pasażer trafił do szpitala.

Zajmujący się wyjaśnieniem okoliczności wypadku policjanci, ustali wstępnie, że  48-letni mężczyzna kierujący motocyklem, jadąc wraz z pasażerem, podczas wyprzedzania kilku pojazdów, uderzył w bok skręcającego na posesję volkswagena golfa. Pomimo wysiłków służb ratowniczych 48-letni mężczyzna zmarł na miejscu. 17-letni pasażer trafił do szpitala pod opiekę lekarzy.

31-letnia kobieta kierująca golfem była trzeźwa.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

 
Źródło: KMP w Tarnobrzegu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 265 nowych zakażonych na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [4.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Palił marihuanę, mając pod opieką troje dzieci

PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który w trakcie sprawowania opieki nad trójką swoich dzieci palił marihuanę. Dzieci w wieku od 2,5 do 14 lat, trafiły pod opiekę matki.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARAPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z silnym wiatrem, który wystąpi na terenie całego województwa.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 200 nowych zakażeń. Zmarło 15 osób [3.02.2021]

PODKARPACIE. 230 zakażeń, 70 wyzdrowień, 15 zgonów w województwie podkarpackim - Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport.

Podkarpacie

IKEA otworzyła kolejny punkt odbioru na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IKEA uruchomiła kolejny punkt odbioru na Podkarpaciu.  Piąte tego typu miejsce w województwie powstało w Mielcu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 152 zakażenia, 10 zgonów [2.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 152 nowe zakażenia na Podkarpaciu. Zmarło kolejne 10 osób, z których 8 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Pijany kierowca opla na A4. Jechał całą szerokością jezdni

PODKARPACIE. Łańcuccy policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który jechał autostradą A4 mają ponad 1,5 promila alkoholu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Spadek liczby zakażeń, brak zgonów [1.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 116 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Nie odnotowano żadnych nowych przypadków śmiertelnych.

Reklama