Rzeszów - Środa, 18.06.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Starej Wsi. Nie żyje 1 osoba

Dodano:

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej z Brzozowa do Rzeszowa. W zderzeniu samochodu osobowego z motocyklistą, zginął pasażer na motocyklu.

Do wypadku doszło po godz. 19:00 w miejscowości Stara Wieś w powiecie brzozowskim. Z informacji policji wynika, że kierujący osobowym audi zderzył się z motocyklistą. W wypadku ucierpiał kierowca motocykla i jego pasażer. Kierowca jednośladu trafiła do szpitala,  natomiast jego 44-letni pasażer pomimo reanimacji zmarł na miejscu.

Kierowca audi był trzeźwy.

Brzozowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Badania geofizyczne na trasie przyszłej S19

Zakończono już badania dla odcinków od Domaradza do Barwinka, natomiast na odcinku Babica - Domaradz badania jeszcze trwają.

Podkarpacie

Policyjny pościg za 18-latkiem zakończył się kolizją

KROSNO. Uwagę funkcjonariuszy drogówki zwróciło audi, które z prędkością ponad 100km/h pędziło w kierunku Miejsca Piastowego.

Podkarpacie

2,5 g marihuany w plecaku szkolnym 16-latka

JAROSŁAW. Sprawą 16-latka zajmie się sąd rodzinny. 

Podkarpacie

Historyczny trakt Porta Rusica zostanie odnowiony. Rowerzyści otrzymają 50 km szlaków

PODKARPACIE.  Miłośnicy górskich podróży rowerowych otrzymają łącznie 50 km szlaków, w tym 14-kilometrowy odcinek typu „singletrack”.

Podkarpacie

Powstanie Polsko-Ukraińska Szkoła Ratownictwa Górskiego. Deklarację podpisał marszałek Ortyl

„Chcemy rozwijać naszą współpracę w obszarze ratownictwa górskiego w Karpatach"” – mówił marszałek województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Nastolatka zażyła lekarstwa i się okaleczyła. Pomogła jej rok młodsza siostra

PODKARPACIE. Policjant otrzymał informację o nastolatce, która zażyła lekarstwa i się okaleczyła.

Podkarpacie

Spadający pień przygniótł mężczyznę. Poszkodowanego ewakuował śmigłowiec LPR

PRZEWORSK. W działaniach brało udział 12 strażaków PSP i OSP, Policja, Pogotowie Ratunkowe oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Reklama